Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Talent Lab

WORDPRESS/FRONT END PROGRAMUOTOJAS (-A)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Talent Lab

Darbo pobūdis

  • Svetainių kūrimas su programa „Wordpress“.

Reikalavimai

  • Nuo 1 metų darbo patirtis su programa „Wordpress”.
  • PHP / MYSQL / HTML / CSS / Javascript įgūdžiai.
  • Darbo patirtis su „Symfony“ arba „Laravel“ karkasais būtų privalumas.
  • Darbo patirtis su „Wordpress woocommerse“, „Opencart“, „Prestashop“ būtų privalumas.
  • Orientacija į darbo kokybę, smulkmeniškumas, dėmesys detalėms.
  • Noras tobulėti, smalsumas naujoms technologijoms bei atsakingas požiūris į darbą, komandą ir projektus.

Mūsų klientas siūlo

  • Darbą su lyderiaujančiais prekiniais ženklais Lietuvos rinkoje.
  • Motyvuotą ir profesionalią komandą, kuri laukia Jūsų prisijungiant.
  • Konkurencingą atlygį bei priedus priklausančius nuo darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas
Talent Lab

Talent Lab

Talent Lab klientė – interneto technologijų ir rinkodaros sprendimų įmonė, šiuo metu plečianti savo komandą ir kviečianti prisijungti naują komandos narį Vilniuje!