Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB SUPERMAISTAS

Wraperia Suppa Kebs virtuvės darbuotojas (-a)

750-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB SUPERMAISTAS

Darbo pobūdis

Ieškome darbuotojų Verkių, Panoramos ir Antakalnio padaliniuose.
Darbo grafikas slenkantis: nuo 10 val iki 22 val.
Tavo darbas būtų:
Kokybiškų patiekalų ir pusgaminių ruošimas pagal nustatytas technologines korteles.
Švaros ir higienos palaikymas gamybos patalpose.
Produktų užsakymas.

Reikalavimai darbuotojui

Patirtis maisto gamyboje (mažiausiai pusė metų)
Galimybė dirbti pilnu etatu.
Galimybė dirbti slenkančiu grafiku.
Tikimės, kad esi punktualus (-i), supranti, kas yra kokybiškas maistas ir moki palaikyti tempą jį ruošdamas (-a), o po savęs palieki tvarką.

Įmonė siūlo

Atlyginimas nuo 750 EUR į rankas.
Darbą teisingame ir padedančiame kolektyve.
Darbuotojų privilegijas.

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. į rankas

Citius Altius Fortius