Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „WURTH Lietuva“

WURTH CENTRO PARDUOTUVĖS PARDAVĖJAS (-A)

Kaunas - UAB „WURTH Lietuva“

Darbo pobūdis

Būsite pilnai atsakingas/- a už verslo klientų aptarnavimą ir konsultavimą, prekių pardavimą, sąskaitų- faktūrų išrašymą, prekių likučių stebėjimą ir užsakymą iš centrinio sandėlio, akcijinius produktų išstatymus ir lentynų priežiūrą bei pagalbą pardavimų vadybininkams.

Reikalavimai darbuotojui

Techninės ar statybų srities aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas.
Patirtis pardavimuose.
Gebėjimas dirbti kompiuteriu.
Komunikabilumas, energingumas,geras ūpas ir paslaugumas.
Atsakomybė, gebėjimas priimti sprendimus ir komandinis darbas.

Darbą su aukščiausios kokybės techniniais produktais rinkoje.
Produktų mokymus ir profesinio tobulėjimo galimybes.
Nuo pardavimo rezultatų priklausantį atlyginimą.
Galimybę tapti puikiu pardavėju.

Laukiame Jūsų CV su prierašu "Pardavimai. Kaunas" adresu iki gegužės 15 dienos.

Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi UAB “Wurth Lietuva” privatumo politikoje nustatyta tvarka, su kuria galite susipažinti interneto svetainėje .

UAB "WURTH Lietuva" jau 25-tus metus vykdo didmeninę prekybą techninės paskirties produktais visoje Lietuvoje. Prekiaujame tvirtinimo detalėmis,įrankiais, statybiniu tvirtinimu, autokosmetika, darbų saugos priemonėmis. Mūsų klientai - pramonės, transporto, statybos, maisto ir žemės ūkio įmonės.
Jeigu tavo gyvenimo stilius yra pardavimai - kviečiame į mūsų profesionalią komandą !