Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „DASTA“

YPATINGAI SVARBIŲ KLIENTŲ APTARNAVIMO ATSISTENTAS

Iki 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „DASTA“

Darbo pobūdis

Asistavimas pardavimų skyriui, pavestų darbų vykdymas, pagalba kasdieniniuose darbuose.
Parduodamų paslaugų pristatymas telefonu arba el.paštu;
Komercinių pasiūlymų rengimas pagal kliento poreikius;
Pardavimo užklausų aptarnavimas;
Sutarčių paruošimas ir projekto koordinavimas;
Viešųjų pirkimų administravimas.

Reikalavimai

Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas (marketingo, ekonomikos, finansai);
Puiki anglų kalba raštu ir žodžiu;
Kruopštumas, atsakingumas, pozityvumas, motyvacija darbui, gebėjimas dirbti komandoje;
Geri darbo kompiuterio įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Iki 1000 €/mėn. į rankas
UAB „DASTA“

UAB „DASTA“

UAB “Dasta” dirba nuo 1997 metų. Užsiima didmenine prekyba visų rūšių tepalais, alyvomis, eksploataciniais skysčiais, gamina buitinę bei profesionalią chemiją. Užsiima skystų produktų privačios etiketės gamybą.
informacija apie UAB „DASTA“
996 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.