Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Manpower Lit"
More about company »

Ypatingai svarbių klientų vadybininkas, -ė (HoReCa sritis)

Vilnius - UAB "Manpower Lit"

Darbo aprašymas:

  • Bendravimas su esamais klientais ir verslo santykių palaikymas;
  • Rinkos analizė;
  • Pardavimų procesų organizavimas;
  • Naujų klientų paieška;
  • Produktų asortimento ir kainodaros formavimas;
  • Klientų atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai:

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Patirtis HoReCa srityje;
  • Labai geri bendravimo, derybiniai įgūdžiai;
  • Puikūs planavimo, organizavimo, analizės ir vadybos įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, greita orientacija, noras tobulėti ir prisiimti atsakomybę;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:

  • Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje įmonėje;
  • Profesinio tobulėjimo, savirealizacijos galimybes ir draugišką kolektyvą;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį ir konkurencingą atlyginimą.

Manpower klientė – UAB „Osama“ – yra didmeninės prekybos įmonė, užsiimanti prekyba plataus vartojimo prekėmis Lietuvos ir Latvijos rinkose. Prekiniai ženklai, kuriuos atstovauja kompanija, yra gerai žinomi bei vertinami pirkėjų: sultys „Kubuś“ ir „Tymbark“, „Kėdainių konservų fabriko", „Birštono mineralinių vandenų" produkcija bei kelios dešimtys kitų. Įmonė turi savo padalinius Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje ir Latvijoje. Kolektyve dirba draugiški, atsidavę savo darbui ir įmonei, motyvuoti darbuotojai, kurie visi kartu gali save vadinti tikra profesionalų komanda, nes tiki, kad kartu gali daugiau! Įmonės tolimesnei sėkmingai plėtrai užtikrinti darbui su prekybos tinklais ieškomas (-a) patyręs (-usi) Ypatingai svarbių klientų vadybininkas, -ė (HoReCa sritis).

Informuojame, kad atsiuntus savo CV į šią poziciją, jis bus įtrauktas į Manpower kandidatų duomenų bazę. Atnaujinti ar pakeisti savo duomenis galėsite pasinaudojus nuoroda, kurią gausite el. paštu. Atkreipiame dėmesį, kad Manpower užtikrina Jūsų duomenų konfidencialumą. Manpower įmonė yra įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre.
Manpower misija – teikti darbo pasiūlymus, atitinkančius Jūsų darbo patirtį, vertybes ir gyvenimo stilių. Mūsų tikslas – padėti rasti tinkamą darbą sparčiai besikeičiančiame darbo pasaulyje. Šiandien yra geriausias laikas ieškoti naujų karjeros galimybių su Manpower!
Sekite mus www.manpower.lt, Facebook, LinkedIn, Instagram.