DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

Ypatingai svarbių klientų vadybininkas(-ė) (Key Account Manager)

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Sanitex įmonių grupė
Tavo atsakomybės bus:

  • Darbas su svarbiausiais klientais (mažmeninės prekybos tinklais);
  • Optimalaus klientams parduodamo asortimento valdymas;
  • Naujų produktų įvedimas;
  • Esamų produktų pardavimų analizavimas ir skatinimas;
  • Pardavimo skatinimo akcijų inicijavimas;
  • Metinių kontraktų su klientais derinimas ir pasirašymas;
  • Pardavimo apimčių ir biudžetų planavimas bei sekimas;
  • Pastovus gerų santykių su klientais palaikymas.

Reikalavimai:

  • Aukštasis išsilavinimas (verslo vadybos, ekonomikos sritis - privalumas);
  • Sėkminga patirtis pardavimų srityje (darbo patirtis su prekybos tinklais - privalumas);
  • Labai geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Labai geri derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Pagrindinių ekonominių ir finansinių rodiklių skaičiavimo įgūdžiai;
  • Organizuotumas, savarankiškumas, atsakingumas;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes siūlome:

  • Darbą stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
  • Profesinius iššūkius, tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • Patrauklų atlyginimą, atitinkantį kvalifikaciją;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir automobilį;
  • Papildomą sveikatos draudimą.

Asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas

UAB SANITEX – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, aktyviai plėtojanti veiklą Estijoje bei Lenkijoje. Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti UAB SANITEX, valdoma privačių asmenų, bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja virš 35 000 klientų visose Baltijos šalyse. UAB SANITEX rinkai siūlo platų prekių asortimentą (daugiau kaip 45 000 pavadinimų), profesionalų servisą, kokybiškus verslo sprendimus. Įmonė teikia distribucijos, pardavimo ir logistikos paslaugas tarptautiniams bei vietiniams gamintojams, tokiems kaip Philip Morris International, JTI, Procter & Gamble, Bunge, Estrella, Gallina Blanca, Mondelez International, Unilever, Kellogg's, Pringles, Santa Maria, 3M ir daugeliui kitų.