UAB Headex

Žaliavos atlaidinimo operatoriai (-ės)

950-1200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB Headex

Apie pasiūlymą

Klaipėdos LEZ įsikūrusi viena moderniausių Danijos kapitalo žuvies perdirbimo įmonių, kviečia prisijungti prie naujai buriamos komandos žaliavos atlaidinimo ceche.

Darbo pobūdis:
  • šaldytų žuvies blokų krovimas;
  • atlaidinimo įrengimų ir jų operacijų priežiūra.;
  • atlaidintos produkcijos svėrimas, rūšiavimas.

Reikalavimai:

  • punktualumas, kruopštumas;
  • atsakingas požiūris į darbą ir atidumas darbo kokybei;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • fizinė ištvermė.

Mes Jums siūlome:

  • darbo užmokestį nuo 950 Eur/mėn. iki 1200 Eur/mėn. neatskaičius mokesčių;
  • darbo grafiką nuo sekmadienio iki ketvirtadienio, trimis slenkančiomis pamainomis: rytinė, popietinė ir naktinė po 8 valandas:
  • NEMOKAMĄ transportą (Klaipėda);
  • PATIRTIS NEREIKALINGA– visko apmokoma darbo vietoje;
  • pastovų ir stabilų darbą modernioje tarptautinėje įmonėje;
  • patirtį tarptautinėje gamybos įmonėje.

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs ir sutinkate, kad „Headex Group“ ir potencialūs darbdaviai tvarkytų Jūsų pateiktus asmens ir specialiųjų kategorijų duomenis atrankų į darbo vietas tikslais „Headex Group“ privatumo politikoje nurodyta tvarka, bei Jūsų duomenys būtų saugomi „Headex Group“ duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

950-1200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB Headex

UAB Headex

HEADEX Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.