Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elitėja“

MIŠKININKAS - VADYBININKAS

1200-1500 €/mėn. Į rankas
Panevėžys, Pasvalys, Kupiškis - UAB „Elitėja“

Darbo pobūdis

Bendravimas su medienos pardavėjais;
Medienos apžiūra ir jos būklės įvertinimas kirtavietėje ar miško sandėliuose;
Dalyvavimas medienos pakrovime miške;
Naujų pardavėjų paieška visoje Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

Vairuotojo pažymėjimas;
Patirtis pirkimų srityje;
Pareigingumas, atsakomybė, iniciatyvumas.

Privalumai:
Patirtis tiekime.

Maloniai prašome būsimųjų kandidatų tinkamai įvertinti savo kandidatūrą, gerbti savo ir mūsų laiką ir kreiptis tik atitinkant skelbime keliamus reikalavimus.

Įmonė siūlo

Visas darbui reikalingas priemones (automobilis,telefonas);
Stabilų ir motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

1200-1500 €/mėn. į rankas
priedai priklauso nuo darbo rezultatų

Kiekvienam klientui privalome suteikti galimybę mėgautis medinių grindų skleidžiama šiluma – tokia įmonės įkūrėjo aistra ir svajonė paskatino imtis šeimos verslo. 1995 m. buvo įkurta UAB „Elitėja”, kuriai vadovauja jau antra karta.
Skiriame ypatingą dėmesį kokybės kiekviename gamybos etape kontrolei, todėl klientams siūlomi tik aukščiausios kokybės ir išskirtinio dizaino medienos gaminiai: medžio masyvo parketas, ąžuolinis parketas, uosio parketas, dvisluoksnės parketlentės, durys, palangės, laiptų pakopos, baldai ir kiti medienos gaminiai.
Mūsų gaminių kokybę jau turėjo galimybę įvertinti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, kadangi beveik 90% visos įmonėje pagamintos produkcijos yra eksportuojama į Europos, Amerikos bei Azijos šalis.

Tel.nr.
informacija apie UAB „Elitėja“
1332 €
Vid. atlyginimas bruto
151
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1144 €
25% uždirba 1144-1237 €
25% uždirba 1237-1361 €
25% uždirba nuo 1361 €