Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVĖ
More about company »

Žaliavų pirkimo planavimo vadybininkas (-ė)

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVĖ

Darbo pobūdis

  • Užsakyti reikiamą žaliavos (kartono) kiekį iš tiekėjų;
  • Koordinuoti sklandų žaliavos (kartono) paruošimą gamybai: laminavimo bei supjovimo procesų planavimas ir priežiūra;
  • Likučių sekimas, nuolatinis informacijos atnaujinimas;
  • Transporto užsakymas žaliavų pervežimui;
  • Duomenų suvedimas į atitinkamus registrus;
  • Bendarbiavimas su kitais padaliniais.

Reikalavimai

Ši pozicija Tau labiausiai tiktų, jei:
  • Tavo stipriosios pusės yra planavimas ir koordinavimas;
  • Esi kruopštus (-i) bei atidus (-i), nepameti “galų” ir sugaudai skaičius per kelias lenteles, nes esi puikiai įvaldęs (-iusi) Excel;
  • Tave sunku išmušti iš vėžių, tvirtai laikaisi savo tikslo;
  • Mėgsti tikslumą ir konkretumą.
  • Pasitiki savo gebėjimu susikalbėti anglų kalba.

Mes jums siūlome

  • Stiprų profesinį tobulėjimą Europoje pripažintoje, inovatyvioje, augančioje įmonėje;
  • Atlyginimą priklausantį nuo jūsų profesionalumo;
  • Draugišką kolektyvą ir profesionalių kolegų pagalbą;
  • Geras darbo sąlygas naujose patalpose;
  • Darbuotojų vežimą į darbą ir į namus.

Papildoma informacija

Darbo vieta: netoli Grigiškių (prie autostrados Vilnius-Kaunas) Trakų raj. Maišinės k. Darbuotojus vežame į darbą ir į namus įmonės transportu nuo Stoties, Spaudos rūmų, Grigiškių.

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas

Esame viena moderniausių pakuočių spaustuvių visame Pabaltijo regione. Pagrindinis mūsų produktas – kartoninė pakuotė. Šiandien didžiuojamės moderniais įrengimais bei profesionaliais specialistais. Plėtra ir nuolatinis tobulėjimas yra svarbiausi įmonės varikliai.
Informacija apie UAB „MIKO IR TADO LEIDYKLOS“ SPAUSTUVĖ
1715 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
154
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1045 €
25% uždirba 1045-1436 €
25% uždirba 1436-2133 €
25% uždirba nuo 2133 €
Vadovas: Gediminas Čiučelis