Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "IKEA Industry Lietuva"
More about company »

Žaliavų sandėlininkas (-ė)

Kazlų Rūda, Marijampolė, Vilkaviškis - UAB "IKEA Industry Lietuva"

Darbo pobūdis

Kaip žaliavų sandėlininkas (-ė) būsi atsakingas (-a) už sklandų ir kokybišką materialinių vertybių priėmimą, priėmimo dokumentų apskaitą, pakuočių apskaitą, medienos kilmės grandies kontrolę, sandėliavimą bei išdavimą ir jų kokybės tikrinimą. Užtikrinsi optimalų žaliavų ir kitų materialinių vertybių atsargų kiekį sandėlyje bei vykdysi jų inventorizacinę apskaitą. Darbas slenkančiu grafiku, pamainomis po 12 val.

Reikalavimai

Mes tikimės, kad esi žmogus, kuris aktyviai siekia užsibrėžtų tikslų, yra sąžiningas ir organizuotas, bei turintis supratimą apie tai, kaip veikia visa sandėliavimo sistema. Norint pasiekti gerų rezultatų tau reikalingi geri planavimo įgūdžiai bei MS Office išmanymas. Mes tikimės, kad esi kruopštus ir atsakingas žmogus, gebantis dirbti tiek komandoje, tiek individualiai.

Matai dalykus šiek tiek kitaip. Mes irgi. Mes tikime, kad tavo vertybės yra svarbiau už tai, kas parašyta tavo gyvenimo aprašyme. Mes siūlome tau įdomų, iššūkių kupiną darbą, kuris padės tau tobulėti. Ateik ir kartu su mumis pamatyk viską kiek kitaip.

IKEA yra gerai pasaulyje žinomas baldų, interjero ir namų apyvokos reikmenų verslo lyderis. Mūsų vizija – sukurti gražesnį kasdienį gyvenimą daugeliui žmonių. IKEA Industry padeda šiai vizijai tapti tikrove gamindama funkcionalius, patrauklaus dizaino baldus žemomis kainomis.
Informacija apie UAB "IKEA Industry Lietuva"
1240 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
703
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2015 m.
Vadovas: Inga Urbonavičiūtė