UAB „Gedlito transportas“

Žalų administratorė (-ius)

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Gedlito transportas“

Darbo pobūdis

Ieškome atsakingo, norinčio mokytis ir tobulėti darbuotojo(-os) į žalų administratoriaus poziciją.

Jei tu manai, kad esi:
  • komunikabilus, nes reikės bendrauti su kolegomis, klientais, teisininkai ir kt.;
  • atsakingas ir organizuotas, nes darbe reiks nuolat laikytis terminų;
kviečiame į savo kolektyvą naujuoju savo nariu, nes įmonė siūlo augti kartu su profesionalia komanda, gerą mikro klimatą, kolegų šypsenas ir jų palaikymą.

Darbo pobūdis:
  • žalų bylų (transporto, turto, asmens) registravimas ir suvedimas į duomenų bazes;
  • rinkti ir sisteminti dokumentus susijusius dėl žalos nustatymo;
  • užklausų siuntimas į įvairias institucijas (pvz.:į policiją, gelbėtojų tarnybas, ligonines ir t.t.);
  • bendravimas su partneriais (draudimo brokeriais, autoservisų darbuotojais ir t.t.);
  • informacinių pranešimų siuntimas klientams;
  • pretenzijų iš kitų draudimo bendrovių registravimas ir pan.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • geros anglų, rusų kalbos žinios;
  • savarankiškai planuoti paskirtų užduočių atlikimą;
  • valdyti stresines situacijas;
  • išmanyti raštvedybą;
  • tūrėti juridinį išsilavinimą, gali būti ir teisės paskutinio kurso studentas (-ė) (privalumas)

  • įdomų, atsakingą darbą perspektyvioje ir nuolat augančioje kompanijoje;
  • geras darbo sąlygos;
  • su darbo rezultatais bei asmeniniais gebėjimais susietą darbo užmokestį;
  • vaišiname kava ;)

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas
Atlyginimas aptariamas pokalbio metu

Jau daugiau nei dešimtmetį, Lietuvoje sėkmingai dirbanti ir sparčiai besiplečianti UAB „Gedlito transportas“ įmonė švenčia įkurtuves, siūlome savo transporto logistikos, distribucijos, sandėliavimo ir muitinės tarpininkavimo paslaugas.
informacija apie UAB „Gedlito transportas“
1944 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
223
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1521 €
25% uždirba 1521-1913 €
25% uždirba 1913-2112 €
25% uždirba nuo 2112 €