Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UADBB „GrECo Sagauta“

Žalų administravimo specialistas

1000-1400 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UADBB „GrECo Sagauta“

Darbo pobūdis

  • transporto žalų (TPVCA ir kasko, įskaitant užsienio žalas) bylų administravimas;
  • derybų vedimas ir aktyvus bendravimas su įmonės klientais, draudikais bei kitomis šalimis transporto žalų klausimais;
  • klientų konsultavimas transporto žalų klausimais;
  • kruopštus informacijos suvedimas į duomenų bazes ir dokumentų tvarkymas;
  • ataskaitų įmonės klientams rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • ekspertinio darbo patirtis transporto žalų reguliavime;
  • puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • geri derybų, bendravimo įgūdžiai, orientacija į klientą;
  • kruopštumas, atidumas, analitinis mąstymas;
  • kitų kalbų žinojimas būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • savirealizacijos galimybes;
  • galimybę kelti kvalifikaciją;
  • draugišką kolektyvą ir galimybę prisidėti prie bendro tikslo siekimo.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas

Esame Austrijos rizikos ir draudimo brokerių paslaugų bendrovės "GrECo Group" įmonė Lietuvoje.
"GrECo Group" – pirmaujantis Baltijos šalyse bei Vidurio ir Rytų Europoje brokeris, veikiantis daugiau nei 200 pasaulio šalių.
Lietuvoje mes – antra didžiausia draudimo brokerių bendrovė, draudimo srityje dirbanti nuo 1996 m. Siekdami sustiprinti savo komandą ieškome aktyvių, komunikabilių ir motyvuotų darbuotojų.
informacija apie UADBB „GrECo Sagauta“
3035 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
58
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1715 €
25% uždirba 1715-2036 €
25% uždirba 2036-3096 €
25% uždirba nuo 3096 €