Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UADBB SAGAUTA

Žalų ekspertas (ė)

Vilnius - UADBB SAGAUTA

Darbo pobūdis

  • transporto žalų (TPVCA ir kasko, įskaitant užsienio žalas) bylų administravimas;
  • derybų vedimas ir aktyvus bendravimas su įmonės klientais, draudikais bei kitomis šalimis transporto žalų klausimais;
  • klientų konsultavimas transporto žalų klausimais;
  • kruopštus informacijos suvedimas į duomenų bazes ir dokumentų tvarkymas;
  • ataskaitų įmonės klientams rengimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas;
  • puikus lietuvių ir anglų kalbų mokėjimas;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • geri derybų, bendravimo įgūdžiai, orientacija į klientą;
  • kruopštumas, atidumas, analitinis mąstymas;
  • kitų kalbų žinojimas ir ekspertinio darbo patirtis transporto žalų reguliavime būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • savirealizacijos galimybes bei konkurencingą darbo užmokestį;
  • galimybę kelti kvalifikaciją;
  • draugišką kolektyvą ir galimybę prisidėti prie bendro tikslo siekimo.

Esame vienas iš draudimo rinkos lyderių - antra didžiausia draudimo brokerių bendrovė Lietuvoje, draudimo srityje dirbanti nuo 1996 m. Norėdami išlaikyti lyderiaujančią poziciją draudimo rinkoje, kiekvienam savo klientui stengiamės sukurti pridėtinę vertę.
informacija apie UADBB SAGAUTA
2444 €
Vid. atlyginimas bruto
(90% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1322 €
25% uždirba 1322-1877 €
25% uždirba 1877-2423 €
25% uždirba nuo 2423 €