Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Zarasų rajono savivaldybės administracijos Turto valdymo ir viešųjų pirkimų skyriaus vyriausiasis specialistas (karjeros valstybės tarnautojas)

Zarasai - Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pareigybės aprašymas

Pareigybės aprašymas .HeaderFont { font-family: "Times New Roman"; font-weight: bold; font-size: 12pt; text-align: center; } .RegularFont { font-family: "Times New Roman"; font-size: 12pt; } .TextAlignment { text-align: justify; } .TextPadding { padding-left: 40px; } PATVIRTINTA Zarasų rajono savivaldybės administracijos 2020 m. rugsėjo 01 d. Administracijos direktoriaus įsakymas Nr. I(6.6 E)-539


ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ZARASŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS TURTO VALDYMO IR VIEŠŲJŲ PIRKIMŲ SKYRIAUS VYRIAUSIASIS SPECIALISTAS PAREIGYBĖS APRAŠYMAS

I SKYRIUS
PAREIGYBĖS CHARAKTERISTIKA

1. Pareigybės lygmuo – vyriausiasis specialistas (IX lygmuo).
2. Šias pareigas einantis valstybės tarnautojas tiesiogiai pavaldus skyriaus vedėjui.


II SKYRIUS
VEIKLOS SRITIS

3. Sprendimų įgyvendinimas.


III SKYRIUS
PAREIGYBĖS SPECIALIZACIJA

4. Leidimų ir licencijų išdavimas, darbo rinkos bei gyventojų užimtumo politikos priemonių įgyvendinimas, vietinių rinkliavų ir mokesčių tarifų, atlygintinų paslaugų kainų dydžių nustatymas..


IV SKYRIUS
FUNKCIJOS

5. Konsultuoja priskirtos srities klausimais.
6. Organizuoja sprendimų įgyvendinimo procesą arba prireikus koordinuoja sprendimų įgyvendinimo proceso organizavimą.
7. Priima ir aptarnauja asmenis arba prireikus koordinuoja asmenų priėmimą ir aptarnavimą, jei tai susiję su sprendimo įgyvendinimo vykdymu.
8. Rengia ir teikia informaciją su sprendimų įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais arba prireikus koordinuoja informacijos su sprendimų įgyvendinimu susijusiais sudėtingais klausimais rengimą ir teikimą.
9. Rengia teisės aktų projektus ir kitus susijusius dokumentus dėl sprendimų įgyvendinimo arba prireikus koordinuoja teisės aktų projektų ir kitų susijusių dokumentų dėl sprendimų įgyvendinimo rengimą.
10. Vykdo kitus nenuolatinio pobūdžio su struktūrinio padalinio veikla susijusius pavedimus.
11. Rengia reikiamus dokumentus dėl licencijų verstis mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais, tabako gaminiais, leidimų didmeninei bei mažmeninei prekybai nefasuotais naftos produktais bei suskystintomis naftos dujomis, pažymėjimų užsiimti komercine-ūkine (lombardo) veikla, susijusia su tauriaisiais metalais ir brangakmeniais išdavimą bei rengia ir teikia su tuo susijusią informaciją..
12. Rengia verslo liudijimų fiksuoto pajamų mokesčio dydžių, vietinių rinkliavų dydžių nustatymo sprendimų projektus Savivaldybės tarybai, daro analizes, teikia išvadas vei vykdo kitus su tuo susijusius darbus..
13. Rengia dokumentus dėl vietinių rinkliavų dydžių, prekybos kitų paslaugų teikimo tvarkos, taisyklių Savivaldybės ar jos valdomų įmonių administruojamose prekyvietėse bei viešosiose vietose, rajono Savivaldybės įmonių teikiamų atlygintinų paslaugų kainų ir tarifų nustatymo..
14. Dalyvauja rengiant ar rengia Savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo plėtros rėmimo, užimtumo programų projektus bei administruoti šią programą; rengia užimtumo programai skirtų lėšų panaudojimo ataskaitas ir kitus su programos įgyvendinimu susijusius darbus..
15. Dalyvauja komisijų, darbo grupių veiklose; organizuoja ekstremalioms situacijoms ir (ar) ekstremaliems įvykiams likviduoti, jų padariniams šalinti ir padarytiems nuostoliams iš dalies apmokėti komisijos darbą, rengti šios komisijos bei kitus su šios komisijos veikla susijusius dokumentus; 7.8. organizuoti stataus valstybinio miško įsigijimo lengvatinėmis sąlygomis komisijos darbą..
16. Tvarko skyriaus archyvą teisės aktų nustatyta tvarka ir terminais..


V SKYRIUS
SPECIALIEJI REIKALAVIMAI

17. Išsilavinimo ir darbo patirties reikalavimai:
17.1. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
17.2. studijų kryptis – viešasis administravimas (arba);
17.3. studijų kryptis – ekonomika (arba);
17.4. studijų kryptis – vadyba (arba);
arba:
17.5. išsilavinimas – aukštasis universitetinis išsilavinimas (ne žemesnis kaip bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija;
17.6. darbo patirties sritis – administracinio darbo srityje; 17.7. darbo patirtis srityje – ne mažiau kaip 1 metai;


VI SKYRIUS
KOMPETENCIJOS

18. Bendrosios kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
18.1. komunikacija - 3 lygis;
18.2. analizė ir pagrindimas - 3 lygis;
18.3. patikimumas ir atsakingumas - 3 lygis;
18.4. organizuotumas - 3 lygis;
18.5. vertės visuomenei kūrimas - 3 lygis.
19. Specifinės kompetencijos ir jų reikalaujami lygiai:
19.1. informacijos valdymas - 3 lygis.
20. Profesinė kompetencija:
20.1. informacinių technologijų valdymas - 3 lygis.Susipažinau ________________________ (Parašas) ________________________ (Vardas ir pavardė) ________________________ (Data)

Pareiginės algos koeficientas: 6.40
Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Valstybės tarnybos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

daugiau info vtd.lt
informacija apie Valstybės tarnybos departamentas
2091 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
59
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1505 €
25% uždirba 1505-2005 €
25% uždirba 2005-2539 €
25% uždirba nuo 2539 €