Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×

UAB „Žibinto servisas“ offers job:

Company currently have no active job offers

UAB „Žibinto servisas“

Mes – autoservisas, turintis savo istoriją. Veiklos metus skaičiuojame nuo 1978 metų. Visus darbo metus kaupta patirtis, kompetencija ir aukšti reikalavimai darbo kokybei leido mums užimti lyderio poziciją rinkoje.

2015 metais buvo atnaujinta ir modernizuota įrangą, renovuoti pastatai. Iškėlęs dar didesnę aptarnavimo lygio kartelę, autoservisas vykdo veiklą ir plečia paslaugų spektrą nauju vardu – „AUTOCENTRAS ŽIBINTAS“, Uždaroji akcinė bendrovė – ”ŽIBINTO SERVISAS“.

Ypatingą dėmesį skiriame mūsų darbuotojų mokymui ir kvalifikacijos kėlimui. Kiekvienais metais darbuotojai dalyvauja specializuotuose mokymuose – tiek Lietuvoje, tiek užsienio šalyse, todėl galite būti tikri, kad ,,Žibinto servise“ dirba puikiai savo darbą išmanantys specialistai (turime profesionalių meistrų ir autošaltkalvių, kurie mūsų įmonėje dirba daugiau kaip 20 metų).