Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Eltel Networks“

Žmogiškųjų išteklių administratorė (-ius)

Nuo 1700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Eltel Networks“

Darbo pobūdis

Į Eltel norime pakviesti prisijungti žmogų, kuris papildys HR komandos gretas ir dirbs dėl čia esančių žmonių ir žmonėms. Siūloma pareigybė - pilna dinamikos ir iššūkių kasdien, kadangi ji dengs tris svarbias įmonei sritis - administraciją, komunikaciją ir HR'ą. Būtent dėl to laukiame entuziastingos, idėjiškos asmenybės, kuri savo savitumu įneš naujų vėjų kompanijoje!

Kaip atrodys tavo darbo diena?

  • Tu turėsi nemažai kūrybinių užduočių - kartu su HR komanda kursi ir įgyvendinsi HR projektus;
  • Tu turėsi ir svarbaus HR administracinio darbo - rengsi įdarbinimo, atleidimo dokumentus, dirbsi su esamomis HR sistemomis;
  • Tu prisidėsi prie įmonės komunikacijos strategijos įgyvendinimo;
  • Tu rūpinsiesi viso ofiso įvaizdžiu - galėsi savaip gerinti ar reorganizuoti ofiso erdves, nuspręsti, kokią kavą/arbatą gers kolegos, užsakyti jiems reikiamas kanceliarines prekes;
  • Tu būsi pirmasis savo šypsena svečius pasitinkantis ir paskutinis juos išlydintis žmogus;
  • Svarbiausia - tu būsi įmonės epicentre, glaudžiai dirbsi su įmonės vadovybe ir būsi pirmasis kontaktas į kurį kreipsis tavo kolegos!

Reikalavimai darbuotojui

Laukiame tavo CV, jeigu tu:

  • Turi aukštąjį išsilavinimą;
  • Puikiai ne tik kalbi, bet ir rašai anglų ir lietuvių kalbomis;
  • Esi itin komunikabili asmenybė ir žmonių žmogus (angl. people person);
  • Turi idėjų ir mėgsti jas paversti realybe;
  • Esi gerai įvaldžiusi (-ęs) Microsoft programų paketą;
  • Ne tik turi vairuotojo pažymėjimą, bet ir vairuoji.

Įmonė siūlo

Ką rasi pas mus?

  • Puikias darbo sąlygas;
  • Itin draugišką ir vieningą kolektyvą;
  • Galimybę tobulėti kasdien;
  • Papildomas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Eltel yra sėkmingai veikianti tarptautinė bendrovė, kurios pagrindinė veikla – telekomunikacinių tinklų projektavimas, statyba ir priežiūra. Savo klientams, teikiame visapusiškus sprendimus: nuo priežiūros ir atnaujinimo paslaugų iki projektų įgyvendinimo. Esame pirmaujanti Šiaurės šalių elektros energijos ir komunikacinių tinklų paslaugų teikėja, todėl didžiąją dalį projektų vykdome būtent užsienio šalyse.
Jeigu tu domiesi naujomis technologijomis, esi orientuotas į kokybišką rezultatą ir nori dirbti užsienyje komandiruočių principu – mes laukiame tavo CV!
informacija apie UAB „Eltel Networks“
2996 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
196
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2399 €
25% uždirba 2399-2960 €
25% uždirba 2960-3349 €
25% uždirba nuo 3349 €