CV House

ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VADOVAS (-Ė)

1700-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Kėdainiai - CV House

Darbo pobūdis

Mūsu klientas- tarptautinė logistikos kompanijų grupė, turinti 27 metus darbo patirtį logistikos versle. Viso įmonėje šiandien dirba 700 darbuotojų 7-iose šalyse.
Šiandien mes ieškome:

ŽMOGIŠKŲJŲ IŠTEKLIŲ VADOVĖS (-O)

Darbo pabūdis:
  • personalo valdymo politikos formavimas, procesų kūrimas ir tobulinimas atsižvelgiant į verslo poreikius;
  • strateginių sprendimų priėmimas, pokyčių iniciavimas ir jų įgyvendinimas;
  • organizacinės kultūros puoselėjimas ir darbdavio įvaizdžio formavimas;
  • talentų paieška ir atranka;
  • žmogiškųjų išteklių valdymo įrankių diegimas;
  • bendradarbiavimas su įmonės vadovų komanda.

Reikalavimai:

  • aukštasis išsilavinimas ir nuolatinis domėjimasis gerosiomis žmogiškųjų išteklių valdymo praktikomis;
  • rezultatyvi darbo patirtis žmogiškųjų išteklių vadovo pozicijoje;
  • labai geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • gebėjimas inicijuoti ir valdyti pokyčius;
  • lyderio savybės, iniciatyvumas ir orientacija į rezultatą.

Mes siūlome:

  • darbą multikultūrinėje aplinkoje- įmonių grupės padaliniai yra Vokietijoje, Lenkijoje, Kazachstanas, Ukraina, Urbekistanas, Baltarusija.
  • komandiruotes;
  • automobilį;
  • galimybę inicijuoti inovatyvius personalo valdymo sprendimus ir vadovų palaikymą juos įgyvendinant.

Atlyginimas

1700-2000 €/mėn. į rankas
Papildomos metinės premijos
CV House

CV House

Specialistų ir vadovų atrankos, karjeros konsutlacijos.

Mūsų klientas- krovinių ekspedijavimo įmonė. Gyva, dinamiška, veržli komanda, kuri sparčiai augas tarptautinėje rinkoje.