Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Structum projektai“

Žurnalistas

900-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Structum projektai“

Darbo pobūdis

  • Įvairaus pobūdžio tekstų rasymas architektūros, statybų, NT, infrastruktūros temomis;
  • komercinių straipsnių ruošimas
  • pagalba žurnalo vyr. redaktoriui koordinuojant redakcijos darbą;

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas (žurnalistikos srityje būtų privalumas);
  • panašaus darbo patirtis būtina;
  • kūrybingumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, lankstumas, operatyvumas;
  • organizuotumas, sugebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Siūlome nuolatinį darbą stabilioje įmonėje, kūrybiškame kolektyve;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

900-1000 €/mėn. į rankas

UAB "STRUCTUM PROJEKTAI" užsiima projektų valdymu, žurnalo leidyba, konferencijų, bei kitokių renginių organizavimu.

Auditorija – architektai, inžinieriai, statybų ir pramonės verslo atstovai, infrastruktūros specialistai, kontroliuojančios ir prižiūrinčios valdžios institucijos, joms pavaldžios įmonės ir organizacijos, verslo ir profesinių asociacijų atstovai.
informacija apie UAB „Structum projektai“
1866 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.