Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SIDC Group"
More about company »

Žuvies darinėtojas NORVEGIJOJE

1700–2500 Eur
Užsienis: Norvegija - UAB „SIDC Group"

Darbo pobūdis

Siūlome darbą Norvegijos žuvies apdirbimo fabrike.
Darbo pobūdis: žuvies pjaustymas, pakavimas, fasavimas, žymėjimo, krovimo darbai, ruošimas prekybai.
Darbas vėsesnėje patalpoje, galimi viršvalandžiai.
Darbuotojai apmokomi, patirtis - privalumas.
Darbas SEZONINIS (iki 3 mėn)!
SKUBUS IŠVYKIMAS!!!

Reikalavimai

Fizinio darbo patirtis - BŪTINA;
Anglų kalbos žinios - privalumas;
Autokrautuvo ar kitos teisės - privalumas;

Mes jums siūlome

Laiku mokamą atlyginimą (180,70 NOK/val. neatskaičius mokesčių);
Apgyvendinimą;
Socialines garantijas;
Geras darbo sąlygas.
Darbiname į lietuviškos įmonės filialą Norvegijoje!

Tel. pasiteiravimui: 8-

Atlyginimas

1700–2500 Eur atskaičius mokesčius

SIDC kompanija įkurta 2010 metais. Kompanija tiekia rangovo paslaugas ir tiekia žmogiškuosius išteklius šiose pramonės šakose:
  • Naftos ir dujų;
  • Elektros jėgainių statybos;
  • Laivų statybos ir remonto;
  • Civilinės statybos.

Vykdome įvairius metalo konstrukcijų gamybos ir montavimo darbus (metalo konstrukcijos, talpyklų gamyba, ventiliacijos sistemos, šiluminių katilų montavimas).

Mes vykdome projektus Belgijoje, Norvegijoje, Nyderlanduose, Suomijoje, Danijoje, Švedijoje, Slovėnijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lietuvoje, Estijoje, Brazilijoje
Informacija apie UAB „SIDC Group"
1647 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Simas Rindeikis