DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

ŽUVIES SKYRIAUS DARBUOTOJAS (-A)

1120-1570 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

Įdomų ir interaktyvų darbą žadanti pozicija, su klientų aptarnavimu ir jūros gėrybėmis iš viso pasaulio.

Šviežios žuvies ir jūros gėrybių filetavimas ir paruošimas prekybai;
Prekybos centro lankytojų konsultavimas;
Produktų galiojimo terminų kontrolė;
Tvarkos palaikymas savo skyriuje.

Darbo vieta:
PROMO Cash&Carry, Ukmergės g. 250, Vilnius

Reikalavimai darbuotojui

Darbo patirtis maisto paruošime (žuvies išpjaustymas) - didelis privalumas;
Vertiname darbo patirtį prekyboje;
Tvarkingumas, higienos normų žinojimas ir laikymasis.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas
Specializuotus apmokymus žuvies ir jūros gėrybių srityje;
Stabilią ir gerai apmokamą darbo vietą patikimoje kompanijoje;
Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
Privalumus perkant Promo Cash&Carry parduotuvėse;
Karjeros galimybes motyvuotiems darbuotojams.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

1120-1570 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.