DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

ŽUVIES SKYRIAUS PARDAVĖJAS (-A) "PROMO Cash&Carry"

950-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Sanitex įmonių grupė
Darbo pobūdis

Įdomų darbą žadanti pozicija, su klientų aptarnavimu ir jūros gėrybėmis iš viso pasaulio!

  • Šviežios žuvies ir jūros gėrybių filetavimas ir paruošimas prekybai;
  • Prekybos centro lankytojų konsultavimas;
  • Produktų galiojimo terminų kontrolė;
  • Tvarkos palaikymas skyriuje.

Darbo vieta: Ukmergės g. 250 Vilnius

Tel. pasiteiravimui +370 61151542

Reikalavimai

  • Komunikabilumas;
  • Tvarkingumas, higienos normų žinojimas ir laikymasis;
  • Darbo patirtis maisto paruošime - didelis privalumas;
  • Darbo patirtis prekyboje - privalumas.

Siūlome

  • Specializuotus apmokymus žuvies ir jūros gėrybių srityje;
  • Stabilią ir gerai apmokamą darbo vietą patikimoje kompanijoje;
  • Visas socialines garantijas ir laiku mokamą atlyginimą;
  • Dalinį KURO kompensavimą kelionei į ir iš darbo;
  • Privalumus perkant PROMO Cash&Carry parduotuvėse;
  • Privatų sveikatos draudimą;
  • Premiją už atvestą ir įdarbintą draugą;
  • Karjeros galimybes motyvuotiems darbuotojams.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.
www.sanitex.eu www.sanitex.eu/

Atlyginimas

950-1100 €/mėn. į rankas

Sanitex įmonių grupė

„PROMO Cash&Carry” – tai Baltijos šalių prekybos tinklas, kuriame rasite išskirtinį asortimentą tiek gurmanui, tiek profesionalui.
See all ads of this company (47)