Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Žuvų auginimo specialistas (-ė) Prienuose

500–800 Eur

Darbo pobūdis

  • žuvies auginimas, šėrimas bei priežiūra;
  • pašarų normų skaičiavimas
  • objekto priežiūra, įrenginių valymas, patalpų plovimas.

Reikalavimai

  • darbo patirtis žuvininkystės ūkyje;
  • atsakingumas, kruopštumas, sąžiningumas;
  • iniciatyvumas siekiant geresnių rezultatų.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • laiku mokamą atlyginimą;
  • trumpesnę darbo dieną (darbo dienomis po 7 val., vieną savaitgalio dieną - 5 val.).

Darbo vieta - Prienuose.
Tel. pasiteiravimui .

Atlyginimas

500–800 Eur atskaičius mokesčius
CVB client

UAB "Tilapis" - tai 2016 metais savo veiklą pradėjęs žuvininkystės ūkis, kuriame, uždarosiose recirkuliacinėse sistemose, auginama žuvis tilapija.
Tilapijos auginimas yra automatizuotas, o moderni ir šiuolaikiška įranga leidžia užtikrinti itin kokybišką auginimo procesą.