Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ARMITANA“

Žygio Batai parduotuvės pardavėja (-as) - konsultantė (-as),Vilnius (0,5-1 etatu)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ARMITANA“

Darbo pobūdis

Aktyvus avalynės pardavimas ir klientų konsultavimas.

Reikalavimai

  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • iniciatyvumas, pareigingumas, atsakingumas;
  • panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • atlyginimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
DARBO UŽMOKESTIS NURODYTAS UŽ PILNĄ ETATĄ

UAB "Armitana" - avalynės prekybos rinkos lyderė Lietuvoje, kuriai priklauso avalynės tinklai Žygio batai, Step top, Salamander, Tops, Geox, Hogl parduotuvių tinklas nuolat ieško energingo ir veržlaus personalo.
informacija apie UAB „ARMITANA“
1226 €
Vid. atlyginimas bruto
223
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 960 €
25% uždirba 960-1180 €
25% uždirba 1180-1360 €
25% uždirba nuo 1360 €