Administratorė (-ius) - apskaitininkė (-as)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kretinga - UAB „BS Chemical“

Darbo pobūdis

  • Biuro priežiūra ir dokumentų valdymas
  • Komunikacija ir korespondencija su klientais, partneriais ir valstybinėmis institucijomis
  • Socialinių tinklų priežiūra
  • Pagalba vadovui sprendžiant kasdienes užduotis
  • Pagalba kolegoms
  • Susirinkimų ir renginių organizavimas
  • Pardavimo sąskaitų faktūrų išrašymas. Bankinių operacijų apskaita. Klientų skolų valdymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis administravimo srityje
  • Anglų kalba
  • Raštvedybos žinios
  • Komunikabilumas, draugiškumas, atsakingumas, savarankiškumas, organizuotumas
  • Patirtis dirbant su buhalterine programa "Rivilė"/apskaitos pagrindai (privalumas)

Mes siūlome:

  • Vadovų bei kolegų palaikymą ir pagalbą
  • Laipsnišką įvedimą į darbo procesą
  • Galimybę realizuoti idėjas, gerinant įmonės veiklos procesus
  • Galimybę tobulėti, įgyti naujų žinių bei patirties dalyvaujant kitų įmonių veiklose
  • Draugišką kolektyvą
  • Patogias darbo sąlygas

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis sutariamas susitikimo metu, atsižvelgiant į kompetencijas ir patirtį.

UAB „BS Chemical“

UAB "BS Chemical" yra gamybinė įmonė, kurios veikla - profesionalių plovimo priemonių gamyba bei higienos sprendimų diegimas maisto pramonėje, žemės ūkyje ir HORECA sektoriuose. Veiklos teritorija apima ne tik Lietuvą, bet ir Baltijos bei Skandinavijos šalis.
See all ads of this company (2)
informacija apie UAB „BS Chemical“
2422 €
Vid. atlyginimas bruto
(59% higher than LT average)
24
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1752 €
25% uždirba 1752-2161 €
25% uždirba 2161-2876 €
25% uždirba nuo 2876 €