Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Many employers find great employees here!

Geros darbuotojos CV!

Laba diena, manau, kad esu tinkama kandidatė į Jūsų siūlomą poziciją todėl, kad turiu pakankamai gerų savybių, kurios atitinka Jūsų lūkesčius. Darbo ieškau todėl, kad dabartinėje darbovietėje nėra laisvų pozicijų. Nauja, rimtesnė darbo pozicija man yra labai svarbi, nes turiu šeimą, noriu dirbti ir užsidirbti, pasiekti daugiau, todėl labai rimtai esu nusiteikusi dirbti, realizuoti save, mokintis ir tobulėti. Dėl šių priežasčių labai norėčiau tap...
24 y. woman
Updated 2018.09.20

Vadovė/Ekonomistė/ Vyr. buhalterė/Vyr.finansininkė/

Esu 35 metų moteris, kalbu lietuvių, rusų kalbomis. Turiu aukštąjį išsilavinimą ekonomikos srityje, turinti ilgametę patirtį buhalterijos organizavimo, valdymo, prekybos, kokybės srityse.
Esu veržli, iniciatyvi, kūrybinga, siekianti tikslo, nebijanti atsakomybės, reikli sau ir kitiems, imli naujovėms.
Galiu prisidėti prie jūsų kompanijos veiklos vystymo panaudodama savo jau turimą praktinę patirtį bei žinias.
35 y. woman
Updated 2018.09.20

Komunikacijos, renginių bei parodų organizavimo užsienyje specialistė

Puikiai išmanau organizacinį darbą, myliu žmones ir visada šį darbą dirbu su didžiuliu entuziazmu, nes tai yra mano sritis. Keturis metus teko organizuoti parodas ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje, taip pat renginius Lietuvos ambasadose užsienyje; seminarus bei šventes agentūroje. Esu dirbusi ir su ES projektais. Turiu nemažą kontaktų paketą. Ieškausi panašaus pobūdžio darbo.
Asmeninės savybės: siekianti rezultato, savarankiška, diplomatiška,...
44 y. woman
Updated 2018.09.20
Desired salary ****** eur

Apskaitininkė, buhalterės asistentė, buhalterė

Esu kruopšti, stropi ir visada atlieku darbus iki galo ir nepriekaištingai. Esu akyla detalėms, tačiau gebu vertinti visumą, dirbdama visada nusistatau prioritetus ir siekiu, kad jie būtų įgyvendinti kuo greičiau ir kuo efektyviau. Gebu atlikti kelis darbus vienu metu ir neprarasti balanso. Komandoje esu vertinama dėl savo atkaklumo. Jeigu nežinau atsakymo ar kaip atlikti užduotį – nepakilsiu nuo kėdės tol, kol išspręsių man iškeltą atsakomybę....
26 y. woman
Updated 2018.09.20

Front-end pradedantysis programuotojas

Mano, kaip programuotojo kelias prasidėjo 2018 m., kai pradėjau mokytis Baltic Talents akademijoje tinklapių programuotojo (front end) programoje. Esu baigęs biomechanikos bakalauro ir magistro studijas Vilniaus Gedimino technikos universitete, bei penkis metus dirbau medicininės technikos serviso inžinieriumi.

Darbe galiu būti labai efektyvus darbuotojas jei įmonė pasiryžta investuoti laiką ir žmogiškuosius išteklius. Sugebu sp...
28 y. man
Updated 2018.09.20

ND

Darbo patirtis: statybos vadovas, spec padalinio vadovas, vyriausasis inžinierius Baltarusijos bendrovėje turinčioje antrą kategoriją, statybų direktorius, projektų vadovas, projekto statybos dalies vadovas, statybos darbų vykdymo skyriaus vadovas, vadovavimo patirtis 14 m. Darboholikas, bent jau taip sako aplinkiniai :)
Ieškau vadovaujančio, gerai apmokamo darbo. Pasaulio šalis neturi reikšmės, pirmenybė LIETUVAI, rusakalbėms šalims....
46 y. man
Updated 2018.09.20
Desired salary ****** eur

Verslo vystymo / projektų vadovas su 8+ metų patirtimi

Turiu 10 m. bendrosios ir 8 m. organizacinio darbo patirties. Esu vadovavęs komandoms nuo 3 iki 30 žmonių. Puikiai moku anglų kalbą. Suprantu kas yra ERP, CRM ar KPI, todėl neturiu problemų su procesų ar projektų valdymu.

Nuo 2011 dirbau ties tiesioginiais B2B ir B2C pardavimais, importu ir didmenine prekyba. Aktyviai dalyvavau parodose. Esu orientuotas į ilgalaikius ir kokybiškus santykius su klientais bei partneriais. Gebu atstovauti derybo...
man
Updated 2018.09.19
Desired salary ****** eur

Professionally qualified manager

Turėdamas įvairios praktinės patirties verslo valdybos ir vadybos srityje, gebu dirbti komandoje tiek su esamais klientais, tiek su naujais klientais. Esu stiprus įmonės reprezentacinis veidas, kuris padeda užmegzti ryšius su labai įvairaus kapitalo įmonėmis.

A diligent and professionally qualified manager with 5 years+ extensive experience in planning, sourcing, negotiation, contract and vendor relationships management.

- Result driven...
28 y. man
Updated 2018.09.19

Skubiai ieškau papildomo darbo

Esu darbšti, kantri ir atsakinga, šiuo metu dirbu 3 darbuose (raštinės vedėjos-personalo specialistės, patalpų tvarkytojos, padavėjos pareigose). Darbe siekiu geriausio rezultato nepriklausomai nuo to, kiek darbų turėčiau ar kiek pastangų tai reikalautų. Man svarbiausia, kad darbdavys įvertintų mano darbą ir būtų patenkintas galutiniu rezultatu. Žinodama savo galimybes ir atsidavimą darbui, vietoj turimų darbų ieškau vienos darbovietės, kurioje...
24 y. woman
Updated 2018.09.19

✓ PARDAVIMŲ VADYBININKAS (EN/LT/RU)

Pastaruosius keletą metų praleidau intensyviai dirbdamas eksporto projektų vadybininku.
Turiu patirties projektų valdyme, derybose, produkcijos pristatyme tarptautinėse parodose, bei šaltųjų skambučiu daryme lietuvių bei anglų kalbomis.

Esu atviras visiems Jūsų pasiūlymams!
Prireikus potencialiam darbdaviui galiu atsiųsti rekomendacijas iš buvusių darbdavių.

Jeigu sudominau skambinkite tel.: ****** ,
arba rašykite el. paštu:
777....
28 y. man
Updated 2018.09.19
Desired salary ****** eur

Rinkodaros - marketingo, pardavimo skyriaus vadovė

Šiuo metu ieškau naujų iššūkių ir galimybių profesinėje veikloje. Kadangi turiu sukaupusi nemenkos marketingo, pardavimų, vadovavimo bei renginių koordinavimo patirties, esu įsitikinusi, kad galiu būti didelis pastiprinimas komandai siekiant įgyvendinti Jūsų įmonės tikslus. Įmonės reputacija, jos įvaizdis bei ilgalaikis jos pelnas man yra prioritetas. Esu lengvai ir greitai prisitaikanti, žinau, kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus ir pateikti tai,...
36 y. woman
Updated 2018.09.19

Pardavimo ir marketingo vadovė

Esu baigusi biotechnologijos bakalaurą, šiuo metu studijuoju marketingo valdymą magistrantūroje. Turiu virš metų 11 žmonių komandos bei internetinių projektų valdymo patirties nuo koncepto sukūrimo iki produkto paleidimo galutiniam vartotojui.

Mano vertė organizacijai:
• Gebu užtikrintai pasiekti tikslus.
• Greitai reaguoju į pokyčius ir gebu būti išradinga, kuomet susiduriu su problemomis.
• Gebu veikti be paramos ir kitų padrąsinimo....
24 y. woman
Updated 2018.09.19
Desired salary ****** eur

Rinkotyros specialiste Italu kalba

Laba diena,
mano vardas Jelena Jastrebova.
Aš turiu aukštąjį Universitetinį  prekybos išsilavinimą.
Paskutinius 12,5 metų( nuo 01.2006 iki 05.2018) dirbau tarptautinėje įmonėje SERMO.
Mano pareigos buvo rinkotyros specialistė ir panel member customer service Italijos rinkoje.
Aš atlikau labai daug teisioginių telefoninių apklausų su daktarais iš Italijos. 
Įtraukiau į mūsų duomenų bazę labai daug medicinos srities darbotojų iš Italijos, ku...
53 y. woman
Updated 2018.09.19
Desired salary ****** eur

Logistikos paslaugų pardavimų vadybininkė italu, rusu,ukraineciu kalbomis

Laba diena,
mano vardas Jelena Jastrebova.
Aš turiu aukštąjį Universitetinį prekybos išsilavinimą.
Paskutinius 12,5 metų( nuo 01.2006 iki 05.2018) dirbau tarptautinėje įmonėje SERMO.
Mano pareigos buvo rinkotyros specialistė ir panel member customer service Italijos rinkoje.
Aš atlikau labai daug teisioginių telefoninių apklausų su daktarais iš Italijos.
Įtraukiau į mūsų duomenų bazę labai daug medicinos srities darbotojų iš Italijos, ku...
53 y. woman
Updated 2018.09.19
Desired salary ****** eur

Ieškau darbo

Esu kaip ir dauguma moterų: darbšti , atsakinga, kruopšti. Galiu save išskirti iš visų nagingomis rankomis ir amatiniška gyslele. Moku drožinėti medį, dirbti su kai kuriomis medžio apdirbimo staklėmis. Yra tekę dirbti įvairaus pobūdžio darbus, todėl galiu teigti,kad esu universali darbininkė. Turiu gebėjimą prisitaikyt prie darbo sąlygų ir lengvai susikomunikuoti su bendradarbiais.
Ieškau darbo susijusio su menu, gamta, augalais,gyvūnais. Gali...
53 y. woman
Updated 2018.09.19

Regional brand manager/ sales& purchase manager

Over thirteen- years of experience in clothing trade sector, long term employment in world's largest fashion groups, work in management position for Baltic countries area at Baltic countries leader chains, business trips and interships, master degree studies in Marketing, life in foreign countries, good knowledge of many languages has enabled me to acquire extensive knowledge of consumer habits and needs.
What attracts me in particular is the m...
woman
Updated 2018.09.19

Biofizika/Optometrija

Turiu fizikos bakalauro ir biofizikos magistro išsilavinimą. Studijas baigiau Šiaulių universitete 2009 metais ir įgijau fizikos bakalauro laipsnį. Vilniaus universitete 2011 m. įgijau biofizikos magistro laipsnį.
Nuo 2012 metų dirbu "Optikos pasaulyje",optometre. Tikrinau regėjimą klientams.
Nuo 2018 metų dirbu "Thermo Fisher Scientific" įmonėje.

Esu atkakli, tad, manau, kad įvykdyčiau jūsų įmonės keliamus uždavinius, tikslus bei reikalav...
32 y. woman
Updated 2018.09.18

vadovas / vadybininkas su patirtimi įvairiose srityse

Esu sąžiningas, patikimas ir draugiškas. Moku lietuvių, anglų ir rusų kalbas. Dirbdamas atsakingose ir vadovaujančiose pareigose reklamos, baldų gamybos, elektronikos ir telekomunikacijų įmonėse, sukaupiau patirties gamybos valdyme, kokybės sistemos valdyme, marketinge ir reklamoj, procesų kūrime ir valdyme, bendrame administravime ir operacijų valdyme, nekilnojamo turto operacijose, IT sistemų diegime, renginių organizavime, šiek tiek programav...
man
Updated 2018.09.18

Informacinių technologijų specialistas su 3 m. Darbo patirtimi.

Mano tikslas.
Būti geriausiu savo srityje.

Sveiki, kviečiu Jus apsilankyti mano internetinėje svetainėje. www.******

Trumpai apie mano patirtį.
Medicininės paskirties IS administratorius ir naudotojas. (ELIS, esveikata.lt, licencijavimas.vaspvt.gov.lt, OpemLims, LabScala).
Kibernetinės darbo vietos saugos praktinės ir teorinės žinios.
Programinės ir sisteminės įrangos diegimas, konfigūravimas, sutrikimų šalinimas.
Nešiojamų...
26 y. man
Updated 2018.09.18

Buhalterė- Apskaitininkė 5m patirtis

Esu 40 metų mažmeninės prekybos konsultantė,turinti profesinį išsilavinimą. Turiu patirties prekybos srityje ,sąskaitų išrašyme , prekių pajamavimu,kasų žurnalų pildyme, prekių likučių sekimo , planavimo ,užsakymo, dirbu kompiuteriu, turiu patirties bendravime su klientais. Gerai moku rusų, Airijoje pramokau anglų kalba. Esu atsakinga, bendraujanti, kruopšti, siekianti užsibrėžtu tikslų. Domina administratorės, prekybos vadybininkės, apskaitinin...
40 y. woman
Updated 2018.09.18
Desired salary ****** eur

Neįgalus, 50% darbingumas

Svarbiausia būtų paminėti, kad turiu neįgalumą. 50% darbingumas, kairės rankos protezas, bet darbui tai netrugdo .Vertinu draugišką, organizuotą kolektyvą. Mielai imuosi iniciatyvos, bei atsakingai vykdau patikėtas užduotis. Sugebu sau kelti tikslus ir jų siekti. Galiu dirbti ir komandoje, ir individualiai. Nuoširdus, pareigingas, tvarkingas, sąžiningas, kūrybiškas... Norėčiau dirbti pilnu etatu, ilgam laikui.
22 y. man
Updated 2018.09.18
Desired salary ****** eur

Tiekimas, pirkimai su patirtimi

Didesnė, nei trijų metų patirtis pirkimų srityje tiek prekybinėje, tiek gamybinėje įmonėse mane išmokė pagrindinio pirkimų principo - atvežti žaliavas per anksti yra lygiai taip pat blogai kaip atvežti per vėlai.Tuo ir vadovaujuose kiekvieną darbo dieną.
Sėkmingą mano derybinę patirtį atspindi sutaupyti įmonės pinigai, bei pagerintos kitos tiekimo salygos(tk atidėjimai, transportavimas ir kt.)
Moku planuoti savo laiką, esu komunikabili, atsaki...
29 y. woman
Updated 2018.09.18