ADMINISTRATORĖ (-IUS) - APSKAITININKĖ (-AS) JONAVOJE

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Jonava, Ukmergė, Kėdainiai - UAB „Lonas ir partneriai“

Darbo pobūdis

  • Personalo apskaitos dokumentacijos administravimas;
  • Darbų saugos dokumentacijos tvarkymas;
  • Darbuotojų aprūpinimas darbo saugos priemonėmis;
  • Biuro priežiūra - kanceliarinių ir kitų biurui reikiamų prekių / paslaugų užsakymai;
  • Užsakymų priėmimas, bendravimas su klientais telefonu ir el.paštu, pasiūlymų rengimas, sąskaitų išrašymas;
  • Gaminių aprašymas, produktų technologinių kortelių kūrimas ir apskaita;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (vadyba, administravimas);
  • Anglų kalbos žinios;
  • Mokėjimas naudotis MS Office programomis, geri darbo MS Excel įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai ir pozityvumas;
  • Stiprus pareigos jausmas, organizuotumas, paslaugumas;
  • Anglų kalbos raštu ir žodžiu mokėjimas;
. Nuotolinis darbas netaikomas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai
Mes jums siūlome
  • Visas socialines garantijas, laiku mokamą atlyginimą;
  • Papildomas sveikatos draudimas;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą besiplečiančioje įmonėje;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Darbo laikas 8.00-17.00
  • Penktadieniais dirbame iki 14.30

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB „Lonas ir partneriai“

„Gergama“ – lovų ir čiužinių gamybos įmonė, priklausanti 31-metus veikiančiai „Lono“ įmonių grupei. Čia šiuo metu dirba daugiau nei 130 savo srities specialistų. Įmonė „Gergama“ yra išskirtinai orientuota į čiužinių ir lovų gamybą, todėl aiškiai apibrėžta įmonės veiklos sritis padeda nuosekliai auginti gamybos apimtis, o kartu ir čia dirbančių darbuotojų profesionalumą. Visa tai užtikrina įmonės vystymąsi bei aukštą gaminamos produkcijos kokybę.

Ilgametė čiužinių ir lovų gamybos valdymo patirtis leidžia įgyvendinti bet kokio sudėtingumo gamybos projektus pagal klientų pageidaujamas produktų specifikacijas, gamybos apimtis bei kitus poreikius.

LONAS - komforto ekspertai jau 31 metai!
informacija apie UAB „Lonas ir partneriai“
2128 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1395 €
25% uždirba 1395-1787 €
25% uždirba 1787-2165 €
25% uždirba nuo 2165 €