Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Brikers LT“

Administratorė (-ius)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Brikers LT“

Darbo pobūdis

  • Įmonės vidaus tvarkų ir dokumentų, įvairių raštų, pirkimo-pardavimo sutarčių rengimas ir valdymas;
  • Pagalba kolegoms, biuro priežiūra ir aprūpinimas reikalingomis priemonėmis, bendravimas su įvairiais tiekėjais;
  • Įmonės skaitmeninių kanalų priežiūra ir turinio kūrimas (Facebook, interneto svetainė);
  • Reklaminės medžiagos kūrimas ir organizavimas;
  • Produkcijos ir įgyvendintų objektų vizualizacijos kūrimas (gaminių ir objektų fotografavimas);
  • Personalo dokumentų rengimas ir valdymas (įdarbinimas, atleidimas, darbo sutarčių keitimas, įsakymai, kt. personalo dokumentai);
  • Grafikų sudarymas, darbo laiko apskaitos žiniaraščių pildymas ir pateikimas buhalterijai (darbas su programa “Pragma”);
  • Vidinių iniciatyvų, veiklų, renginių įmonėje organizavimas pagal poreikį;
  • Gaunamos informacijos valdymas, sklaida tarp įmonės darbuotojų;
  • Pagalba Darbų saugos ir sveikatos specialistui su dokumentų rengimu ir darbuotojų supažindinimu;
  • Kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios, geros anglų kalbos žinios, rusų kalba - privalumas;
  • Analogiška darbo patirtis (privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Raštvedybos reikalavimų ir dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
  • Greitas informacijos įsisavinimas;
  • Vairavimo teisės ir nuosavas automobilis;
  • Kūrybiškumas, organizuotumas, lankstumas, gebėjimas greitai priimti tinkamus sprendimus, efektyvus savo darbo laiko planavimas;
  • Atsakingumas atliekant patikėtas užduotis;

Įmonė siūlo

  • Galimybes tobulėti ir įgyti naudingos darbo patirties;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Jūsų kompetenciją atitinkantį darbo atlygį bei priedus;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Įdomų darbą augančioje bei perspektyvioje kompanijoje;

Susidomėję gali kreiptis tel. nr.:

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Galimi priedai

Viena didžiausių betono gaminių gamintojų Baltijos regione. Įmonė Baltijos rinkoje esanti jau nuo 2008 m., pradėjus veikti pirmajai trinkelių gamyklai Dobelėje, Latvijoje. 2014-aisiais gamykla atidaryta ir Lietuvoje, Kauno mieste. Visos gamyklos aprūpintos profesionalia Vokietijoje pagaminta betono apdirbimo įranga, kuri garantuoja labai tikslių, reikiamo tankio ir didelio kiekio betono trinkelių, plytelių, kelių ir šaligatvių bortelių, keramzito blokų, lauko gėlių vazonų bei kitų betono produktų gamybą. Dirbdama kryptingai ir be pertrūkių, mūsų įmonė yra pasiekusi labai didelių produkcijos pardavimo apimčių ir tapusi viena didžiausių betono trinkelių ir bortelių gamintojų Baltijos šalyse.
informacija apie UAB „Brikers LT“
2409 €
Vid. atlyginimas bruto
(58% didesnis už LT vidurkį)
63
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1830 €
25% uždirba 1830-2087 €
25% uždirba 2087-2809 €
25% uždirba nuo 2809 €