Komercijos skyriaus - asistentas (-ė)

1300-1400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „VET-1“

Darbo pobūdis

Naujų prekių kortelių kūrimas – prekių aprašymų kūrimas, vertimas, tekstų redagavimas;
Elektroninės parduotuvės administravimas:
  • prekių asortimento, kainų ir akcijų atnaujinimas;
  • prekių likučių koregavimas ir atnaujinimas;
  • reklaminių tekstų ir banerių atnaujinimas;
  • prekių nuotraukų paruošimas.
Pagalba komercijos skyriaus darbuotojams atliekant įvairias kasdienines užduotis.

Reikalavimai darbuotojui

Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Excel, Word);
Geras anglų kalbos mokėjimas (raštu, žodžiu);
Savarankiškumas, į rezultatus orientuota asmenybė;
Kruopštumas ir atsakingumas;
Patirtis dirbant su turinio valdymo platformomis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Darbą draugiškame ir profesionaliame kolektyve;
Galimybė tobulėti ir augti kartu;
Nuolaidas savo augintiniui.

Atlyginimas

1300-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „VET-1“

VET1 - lyderiaujantis veterinarijos vaistinių ir klinikų tinklas, išsiskiriantis profesionalaus personalo ir gyvūnų priežiūros standartais. Mūsų misija užtikrinti aukščiausios kokybės gydymo paslaugas ir veterinarijos gydytojų rekomendacijas atitinkantį asortimentą bei suteikti klientams profesonalias konsultacijas kiekvieno vizito metu, visoje Lietuvoje.
See all ads of this company (21)
informacija apie UAB „VET-1“
1579 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
253
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1184 €
25% uždirba 1184-1384 €
25% uždirba 1384-1681 €
25% uždirba nuo 1681 €