Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Irmanto Jagmino“

Administratorius (-ė)

1200-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Irmanto Jagmino“

Darbo pobūdis

  • JAGO vairavimo mokyklos ir mokymo centro veiklos administravimas, koordinavimas ir priežiūra;
  • Dokumentų tvarkymas ir administravimas;
  • Nepriekaištingas kiekvieno kliento aptarnavimas telefonu, el. paštu ir gyvai;
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Įmonės paslaugų pristatymas ir pardavimo proceso valdymas;
  • Komercinių pasiūlymų ir reikiamos dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai, raštvedybos žinios;
  • Privalumas administratoriaus (-ės) darbo patirtis;
  • Komunikabilumas, kruopštumas ir atsakingumas;
  • Privalumas patirtis pardavimų srityje;
  • Mėgsti bendravimą su žmonėmis;
  • Esi atsakingas(-a) ir orientuotas(-a) į rezultatą.

  • Nuolatinę pagalbą iš kolektyvo ir mentoriaus, kuris padės adaptaciniu laikotarpiu;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Motyvacinę sistemą, skatinančią siekti geresnių rezultatų;
  • Draugišką, bendradarbiaujančią ir palaikančią aplinką;
  • Karštą kavą ar arbatą;
  • Galimybę augti ir tobulėti įmonės viduje.

Atlyginimas

1200-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Motyvacinė sistema.
strongest_in_lithuania

JAGO – vienas didžiausių mokymų organizavimo centrų Šiaurės Lietuvoje!
Formalaus ir neformalaus mokymo paslaugų teikėjas, galintis klientams pasiūlyti itin aukšto lygio mokymus, kursus bei seminarus. Paslaugas teikiame atsižvelgdami į kiekvieno kliento poreikius ir lūkesčius. Mūsų sėkmės garantas – reikliausių klientų poreikių patenkinimas, puikios rekomendacijos ir profesionalus JAGO kolektyvas! Kvalifikuoti savo srities specialistai suteikia tik aukščiausio lygio žinias, profesines įžvalgas bei praktinius įgūdžius.
www.jago.lt
www.linkedin.com/company/jago-mokym%C5%B3-centras/
informacija apie UAB „Irmanto Jagmino“
1269 €
Vid. atlyginimas bruto
32
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 927 €
25% uždirba 927-1320 €
25% uždirba 1320-1537 €
25% uždirba nuo 1537 €