ADMINISTRATORIUS (-Ė)

1500-1800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - AB „VIAMATIKA“

MES ESAME:

AB „VIAMATIKA“ – savo srities lyderė teikianti laboratorinių bandymų, techninės priežiūros, statybos produktų sertifikavimo paslaugas.

Šiuo metu ieškome perspektyvaus, gabaus naujoko - ADMINISTRATORIAUS (-ĖS), žmogaus nuo kurio prasideda pažintis su bet kuria organizacija.

DARBO POBŪDIS:

  • gaunamos ir siunčiamos korespondencijos administravimas, el. laiškų srauto valdymas;
  • funkcijų ir kompetencijų ribose rengia reikiamus raštus, įsakymus;
  • ruošia Bendrovės dokumentacijos planus, organizuoja Bendrovės dokumentų archyvavimą;
  • komunikavimas su klientais, kylančių klausimų sprendimas;
  • pagalba kolegoms administracinio pobūdžio klausimais, aprūpinimas kanceliarinėmis priemonėmis;
  • vidinės komunikacijos valdymas ir organizavimas;
  • pagalba rengiant Bendrovės renginius;
  • prisideda formuojant Bendrovės kultūrą ir vertybes.

ĮMONĖ SIŪLO:

  • įdomų darbą, kuriame susipažinsite su kelių statybos sektoriumi;
  • vertingą patirtį, kuri pravers siekiant aukštesnių pozicijų;
  • komfortiškas darbo sąlygas, draugišką atmosferą ir visada pasiruošusį Tau padėti kolektyvą bei palaikančius vadovus;
  • nuolatinius mokymus, kvalifikacijos kėlimą ir karjeros perspektyvas;
  • nelaimingų atsitikimų ir sveikatos draudimus;
  • papildomą premiją priklausančią nuo bendrovės veiklos rezultatų;
  • tris dienas savanorystei.

REIKALAVIMAI DARBUOTOJUI:

  • aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
  • puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai;
  • patirtis administravimo srityje būtų privalumas;
  • organizaciniai gebėjimai, savarankiškumas, greita orientacija, kruopštumas, darbštumas ir atsakingumas;
  • puikūs darbo MS Office programa įgūdžiai;
  • mokėjimas valdyti, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją;
  • anglų kalba būtų privalumas.

Informuosime tik kitam atrankos etapui atrinktus kandidatus. Konfidencialumą garantuojame.

Kandidatuodami Jūs pateikiate savo asmens duomenis AB „VIAMATIKA“. Šie asmens duomenys tvarkomi atrankos į bendrovės darbuotojus vykdymo tikslu ir sutikimo pagrindu iki atrankos proceso pabaigos.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

AB „VIAMATIKA“

AB „VIAMATIKA“ – inžinerinė įmonė, veikianti susisiekimo sektoriuje ir teikianti plataus spektro laboratorinių bandymų, techninės priežiūros, statybos produktų sertifikavimo, kadastrinių matavimų ir kitas panašaus pobūdžio paslaugas.
See all ads of this company (2)