Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
A. Boguševičiaus įmonė „Namudė“

Administratorius- vadybininkas

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Utena - A. Boguševičiaus įmonė „Namudė“

Darbo pobūdis

  • Įmonės tinklalapio administravimas
  • Darbas su skelbimais internetiniuose portaluose
  • Įmonės biuro administravimas ir priežiūra
  • Naujų klientų paieška
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais
  • Sutarčių sudarymas, dokmentų tvarkymas

Reikalavimai

  • Racionalumas
  • Darbštumas
  • Sąžiningumas
  • Greitis
  • Privalumas - gyvenusiems užsienyje
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • Įsidirbus - galimybė gauti 1 400 EUR/mėn. atlygį į rankas.
  • Ilgesnį nei įprastai laikotarpį adaptacijai, mokymuisi, tobulėjimui bei įdirbio siekimui.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas
Pastovus atlyginimas + priedai pagal darbo rezultatus

"Namudė" jau daugiau kaip 20 metus sėkmingai užsiima prekyba nekilnojamuoju turtu Utenos apskrityje ir aplinkiniuose rajonuose. Įmonė specializuojasi poilsinio - rekreacinio nekilnojamo turto rinkoje.