Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Dreamfront“

AKMENS STALVIRŠIŲ GAMYBOS SPECIALISTAS

1100-1300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Nemenčinė - UAB „Dreamfront“
UAB Mteam kviečia prisijungti gamybą iš akmens išmanantį specialistą darbui su Corian lieto akmens plokštėmis.

Kviečiame prisijungti prie nedidelės draugiškos komandos metalo gaminių ceche!

🟢Siųsk CV arba skambink telefonu : 🟢

DARBO POBŪDIS:

Stalviršių ir plokščių gamyba ir Corian lieto akmens: pjovimas, poliravimas, apdirbimas įrankiais, staklėmis.

REIKALAVIMAI:

Bent minimali patirtis akmens apdirbimo ar panašiose srityse.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas priklausys nuo turimų kompetencijų.
Galimi priedai už pasiektus rezultatus.

UAB „Mteam“ – jauna, besivystanti įmonė užsiimanti įvairių baldų, interjero detalių gamyba iš metalo projektams Lietuvoje bei užsienyje.
informacija apie UAB „Dreamfront“
1900 €
Vid. atlyginimas bruto
(25% didesnis už LT vidurkį)
40
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1486 €
25% uždirba 1486-1863 €
25% uždirba 1863-2280 €
25% uždirba nuo 2280 €