Aktyvių pardavimų vadybininkas (-ė)

2000-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „Dagmita“

Darbo pobūdis

  • Ryšių su nuolatiniais klientais palaikymas ir naujų klientų paieška;
  • Aktyvus įmonės parduodamos produkcijos pristatymas ir pardavimas;
  • Vartotojų poreikių analizė, asortimento efektyvumo analizė;
  • Konkurentų asortimento ir kainodaros analizė;
  • Tiekimo ir atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis aktyvių pardavimų srityje;
  • Aukštesnysis, arba aukštasis išsilavinimas;
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kat.);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas, vidinė disciplina, komunikabilumas;
  • Atkaklumas, noras užsidirbti;
  • Derybų, bei prezentaciniai įgūdžiai- orientacija į rezultatus;
  • Komandinio darbo įgūdžiai;
  • Lojalumas.

Įmonė siūlo

Biuras

Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Darbdavio civilinės atsakomybės draudimas;

Atlyginimas

2000-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
  • Bonusai-priedai,priklausantys nuo pasiektų asmeninių rezultatų.
  • Darbo užmokęsčio atlyginimo bazė, priklauso nuo darbo patirties.

UAB „Dagmita“

UAB\"DAGMITA\"-daugiau kaip dvidešimt keturis metus Lietuvoje sėkmingai veikianti įmonė,užsiima techninių sprendimų ir didmenine atsarginių detalių įrengimams prekyba pramonei ir žemės ūkio technikai.

Kompanija atstovauja pripažintus pasaulyje gamintojus ir savo klientams siūlo plataus asortimento gaminius, pasižyminčius aukšta kokybe (daugiau internete www.juostugamyba.lt www.dagmita.lt).

informacija apie UAB „Dagmita“
2555 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
38
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2132 €
25% uždirba 2132-2497 €
25% uždirba 2497-2776 €
25% uždirba nuo 2776 €