Pardavimų ambasadorius (PAPILDOMAS DARBAS)

Nuo 400 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“

Darbo pobūdis:

  • Telekomunikacinių paslaugų pristatymas ir jų pardavimas Vilniaus daugiabučių gyventojams;
  • Potencialių klientų konsultavimas apie paslaugas bei duomenų bazės surinkimas, pagal Bendrovės pateiktą formą;
  • Reklaminės medžiagos platinimas Vilniaus mieste;
  • Darbas pagal individualią veiklą (padėsime sutvarkyti dokumentus).

Reikalavimai darbuotojui:

  • Gebėjimas bendrauti ir noras padėti;
  • Sąžiningumas ir atsakingumas;
  • Gebėjimas savarankiškai organizuoti darbą;
  • Patirtis pardavimų srityje būtų privalumas.

Mes Tau siūlome:

  • Savo darbo dienas, valandas, valandų kiekį Jūs renkatės patys;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Visapusišką pagalbą iš komandos narių;
  • Mokymus;
  • Darbo užmokestį priklausantį nuo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 400 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Priklausomai nuo rezultatų ir skirto darbo laiko.

Jei Jūs esate iniciatyvus, komunikabilus ir siekiate profesionaliai augti pardavimų srityje, laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo!

UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“

Esame prekinio ženklo Penki atstovai. Savo paslaugas teikiame privatiems ir verslo klientams:
  • Mes projektuojame, atnaujiname, modernizuojame ir plečiame nuosavą šviesolaidinį tinklą „Penki", kuriuo sostinės gyventojams teikiamos kokybiškos interneto, IP televizijos, būsto saugos paslaugos;
  • Rūpinamės infrastruktūros įrengimu ir administravimu, teikiame kompiuterinių resursų nuomos, įrangos licencijavimo, programavimo, verslo procesų optimizavimo, interneto svetainių dizaino paslaugas.

www.penki.lt/
www.penki.lt/verslui/
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Penkių kontinentų komunikacijų centras“
2611 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
70
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Revenue 2023 y.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2029 €
25% uždirba 2029-2473 €
25% uždirba 2473-3394 €
25% uždirba nuo 3394 €