Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Solandra“

Aktyvių pardavimų vadybininkas

700-1600 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Solandra“

Darbo pobūdis

Ieškome vadybininko darbui su profesionaliomis plaukų priežiūros priemonėmis. Darbas su grožio salonais, kirpyklomis.

Aktyvi naujų klientų paieška, bendradarbiavimas su esamais klientais.
Pasiūlymų rengimas, klientų konsultavimas, produktų pardavimas.

Reikalavimai

  • aukštasis išsilavinimas
  • atsakingumas, pareigingumas
  • savarankiškumas, geranoriškumas,
  • iniciatyvumas; organizaciniai gebėjimai
  • vairuotojo pažymėjimas, automobilis
  • būtina patirtis aktyviuose pardavimuose.

Mes jums siūlome

Stabilų atlyginimą, puikius priedus (priklausančius nuo rezultatų)
Jauną, šaunų, kūrybišką ir labai draugišką kolektyvą.
Daug naujos įdomios patirties ir žinių apie kosmetiką.

Atlyginimas

700-1600 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo turimų kompetencijų, po bandomojo laikotarpio didės

Įmonė užsiimanti didmenine ir mažmenine prekyba grožio prekėmis ieško energingų, išradingų ir veiklių asmenybių.
informacija apie UAB „Solandra“
1046 €
Vid. atlyginimas bruto
18
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.