UAB „Baltic Synergy“

Amazon verslo vadovės asistentas/ė (darbas su el. komercija)

2200-2800 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Baltic Synergy“

Apie įmonę

Reikalingas naujas komandos narys ambicingai įmonei.

Ką mes veikiame:

o Esame Time Resistance prekės ženklo vystytojai (parduodame savo prekės ženklo gaminius tiek B2C tiek B2B segmentuose);
o Prekiaujame odinėmis rankinėmis visame pasaulyje, pagrindinės eksporto rinkos yra: US, UK, Vokietija, Italija, Prancūzija;
o Savo gaminiais prekiaujame įvairiose užsienio el. komercijos platformose: Amazon US, CA, UK, ES, IT, DE, FR, CA, SE, NL, ETSY.com, tmall.com, timeresistance.com ir kt.

Ieškome kupinos idėjų, greitai besimokančios, orientuotos į tobulėjimą, modernios asmenybės.

Pagrindinės atsakomybės ir reikalavimai kandidatui

Pagrindinės atsakomybės:

1. Turinio kūrimas (produktų aprašymų kūrimas, marketinginės žinutės);
2. Vizualų/gautų nuotraukų pritaikymas, koregavimas, pritaikant prekybinėms platformoms, banerių kūrimas;
3. Bendradarbiavimas su vertėjais, pagalba lokalizuojant prekės ženklą;
4. Pagalba administruojant įmonės paskyrą Amazon bei kitose prekybinėse platformose, sukeliant vizualus ir aprašus;
5. A/B testų kūrimas;
6. Pagalba SEO optimizavime;
7. Kiti vadovo paskirti darbai.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatui:

1. Puiki anglų kalba tiek žodžiu, tiek raštu;
2. Supratimas, kaip veikia el. komercija;
3. Mokėjimas dirbti su nuotraukų ir dizaino programomis, pvz.: Photoshop ar kt.

1. Įgyti žinių ir patirties dirbant su tarptautiniu prekės ženklu, kurios bus aktualios dirbant Lietuvos ir užsienio įmonėse;
2. Išmokti perspektyvaus ir greitai augančio Amazon verslo ir elektroninės komercijos subtilybių;
3. Galimybę būti lietuviškos sėkmės istorijos kūrėju.

Atlyginimas

2200-2800 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB Baltic Synergy įmonė veikia odinių rankinių gamybos bei prekybos srityje, vystome rankinių prekės ženklą Time Resistance. Daugiau informacijos:
informacija apie UAB „Baltic Synergy“
2190 €
Vid. atlyginimas bruto
(44% didesnis už LT vidurkį)
17
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.