Analitikas (-ė)

2000-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - EPSO-G grupė

Darbo pobūdis

Šiuo metu prie rinkos paslaugų planavimo grupės kviečiame prisijungti analitiką (-ę).

  • Lietuvos energetikos sistemos balanso ir mainų su kaimyninių šalių energetikos sistemomis planavimas ir duomenų analizė;
  • elektros energetikos sistemos balansavimo paslaugų duomenų kokybės užtikrinimas, dirbant su duomenų mainų optimizavimu, procesų efektyvinimu;
  • dalyvavimas kuriant ir įgyvendinant elektros rinkos planavimo ir balansavimo rinkos plėtros procesus, rengiant metodikas, dokumentus, reglamentuojančius elektros energijos balansavimo reikalavimus ir vystant IT sistemas;
  • bendradarbiavimas su Europos šalių perdavimo sistemų operatorių komandomis kuriant ir įgyvendinant bendras energetikos sistemos balansavimo ir elektros rinkos paslaugų teikimo taisykles;
  • Bendrovės atstovavimas tarptautinėse darbo grupėse balansavimo rinkų plėtros klausimais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas energetikos, ekonomikos arba fundamentaliųjų mokslų srityse (gali būti absolventas arba magistrantūros studentas);
  • darbo patirtis elektros energetikos srityje ar procesų automatizavimo srityse (būtų privalumas);
  • labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, MS Office paketu;
  • labai geros anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • orientacija į rezultatą, iniciatyvumas, atsakingumas, atidumas detalėms;
  • geri bendravimo įgūdžiai.

Greta kiekvienai darbo pozicijai siūlomų pagrindinių naudų (atlyginimo, darbo priemonių ir t.t.) naujam komandos nariui (-ei) esame paruošę ir patrauklų papildomų naudų krepšelį. Jomis siekiame užtikrinti visos komandos gerovę ir darbo sąlygas, profesinį tobulėjimą, rūpinamės asmeniais darbuotojų poreikiais, jų šeimoms ir socialine veikla. Tau siūlome:

  • atsakingą darbą aukščiausio lygio profesionalų komandoje;
  • galimybę prisidėti prie inovatyvių paslaugų kūrimo ir procesų skaitmenizavimo;
  • savirealizacijos, profesinio bei asmeninio augimo galimybes, mokymus;
  • galimybę dirbti tarptautinėse komandose;
  • sveikatos draudimą (po bandomojo laikotarpio) ir pažangią vadybą;
  • galimybę dirbti hibridiniu būdu (iš namų ir ofiso);

darbo užmokestį nuo 2000 EUR su mokesčiais iki 2500 EUR su mokesčiais ir papildomą finansinį skatinimą, priklausantį nuo bendrovės ir individualių tikslų pasiekimo

Konfidencialumą garantuojame. Informuosime kandidatus, patekusius į kitą atrankos etapą.

Atlyginimas

2000-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EPSO-G grupė

„Litgrid“, Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatorė, palaiko stabilų šalies elektros energetikos sistemos darbą, valdo elektros energijos srautus ir sudaro sąlygas konkurencijai atviroje elektros rinkoje. Savo darbe vadovaujamės šiomis vertybėmis: profesionalumas, bendradarbiavimas, pažanga.
See all ads of this company (44)