Android / PHP programuotoja (-as)

1500-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - A. Zakaro firma IĮ

Darbo pobūdis

  • Android mobilios aplikacijos kūrimas darbui su duomenų kaupikliais prekybos / logistikos srityje
  • Darbas su mobiliaisiais įrenginiais, barkodų skenavimo ir duomenų atvaizdavimo sprendimų kūrimas
  • El. parduotuvės veikiančios prestashop aplinkoje sistemų tobulinimas, naujų funkcijų diegimas, vidinės sistemos palaikymas
  • Geriausių programavimo sprendimų paieška ir įgyvendinimas pagal įmonės poreikius
  • Atliktų programavimo užduočių tikrinimas, tobulinimas, klaidų taisymas

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje
  • Patirtis programinės įrangos kūrimo, programavimo srityje
  • 2+ metų Android programavimo patirtis: Kotlin, Java, Android SDK, Android NDK
  • 2+ metų patirtis su ‘pure PHP’- funkciniu programavimu, PHP frameworks
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • Atsakingumas
  • Kruopštumas
  • Atidumas detalėms

Privalumai

  • Duomenų bazių valdymo patirtis (MS SQL, MySql)
  • HTML, CSS, JavaScript žinios
  • XML, JSON, RESTful žinios

Įmonė siūlo

  • Atsakingą darbą produkto kūrime
  • Darbas 0,5 etatu (4 val.per dieną įmonės biure Vilniuje, laikotarpyje 9:00-18:00 val)
  • 1500-2000 eur atlyginimą (į rankas) priklausomai nuo patirties ir kompetencijos

Atlyginimas

1500-2000 €/mėn. į rankas

A. Zakaro firma IĮ

Parduotuvių tinklas "Batų kalnas"
See all ads of this company (7)
informacija apie A. Zakaro firma IĮ
1609 €
Vid. atlyginimas bruto
(6% didesnis už LT vidurkį)
187
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1090 €
25% uždirba 1090-1288 €
25% uždirba 1288-1842 €
25% uždirba nuo 1842 €