Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
CVB client

APSKAITININKAS (-Ė)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Birštonas, Prienai - UAB „Darnus verslas“

Darbo pobūdis

  • sąskaitų išrašymas „Rivilės‘‘ buhalterine programa;
  • gamybos apskaitos vedimas;
  • žaliavų likučių kontrolė;
  • transportavimo padėklų apskaitos vedimas ir kontrolė;
  • kitų užduočių, susijusių su pirmine apskaita, vykdymas.

Darbo laikas - įprastas administracinis darbo laikas (5 d.d., be savaitgalių, 8 d. valandos per dieną. Lankstus darbo pradžios laikas - nuo 7 val. iki 9 val. intervale.
Darbo vieta Ilgakiemyje arba Juragiuose. Bus tariamasi individualiai susitikimo metu.
Numatyta kuro kompensacija kelionei į/iš darbo.

Reikalavimai darbuotojui

  • ne žemesnis nei aukštesnysis buhalterinės apskaitos, ekonomikos ar susijusių sričių išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas (-ė));
  • labai geri darbo įgūdžiai su MS Excel programa;
  • kruopštumas, atidumas detalėms, greita orientacija;
  • noras mokytis ir tobulėti;
  • komandiškumas.
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Įmonė siūlo

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Darnus verslas“

Mūsų veiklos sritis - vandens išpilstymas ir fasavimas. Veiklą pradėjome prieš keletą metų, nuosekliai ją plėtojame, augame ir rinkoje užimame vis stipresnes pozicijas. Mūsų tikslas - būti modernia bei pažangia įmone, todėl investuojame į procesų automatizavimą, naujas gamybos linijas, griežtai laikomės aukščiausių kokybės standartų. Vertiname žingeidžius, savo darbo srityje profesionalumo siekiančius darbuotojus, todėl palaikome įvairias iniciatyvas, suteikiame sprendimų laisvę bei skatiname norą tobulėti.
informacija apie UAB „Darnus verslas“
1684 €
Vid. atlyginimas bruto
(11% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.