Apskaitininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Finnordic“

Darbo pobūdis

  • Pirminių apskaitos dokumentų apdorojimas ir registravimas apskaitos programoje;
  • Banko operacijų registravimas apskaitos programoje;
  • Užskaitų ir sudengimų vykdymas;
  • Komandiruočių apskaita ir avansinių apyskaitų rengimas;
  • Mokėjimo pavedimų suformavimas elektroninėje bankininkystėje;
  • Skolų likučių su pirkėjais ir tiekėjais derinimas;
  • Kiti vyr. buhalterės pavesti darbai;

Reikalavimai darbuotojui

  • ne žemesnis nei aukštesnysis išsilavinimas finansų srityje (gali būti paskutinio kurso studentas);
  • greita orientacija, greitas darbo tempas, atidumas, kruopštumas bei atsakingumas;
  • geri bendravimo įgūdžiai, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • geras anglų k. mokėjimas, taisyklinga lietuvių kalba;
  • geri darbo kompiuteriu (Excel) įgūdžiai;
  • Darbo patirtis su B1 ar Optimum programa būtų privalumas.

Ką mes siūlome?

  • Karjeros galimybes;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Neterminuota darbo sutartis;
  • Atlyginimą nuo 800 €/mėn. į rankas po bandomojo laikotarpio;
  • Darbo užmokestis priklauso nuo kompetencijų, įgūdžių ir sukauptos patirties.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

UAB „Finnordic“

UAB ,,Finnordic” profesionalų komanda, specializuojasi: verslo ir finansų valdymo, buhalterinės ir veiklos apskaitos, verslo teisės, finansavimo/refinansavimo ir įmonių ekonominio vertinimo srityse. Šiai dienai sukaupta patirtis leidžia profesionaliai spręsti įmonėms kylančias verslo problemas. Taikomas modernus verslo modelis supaprastina paslaugų teikimą ir leidžia išlaikyti aukštą teikiamų paslaugų kokybę.
informacija apie UAB „Finnordic“
1366 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.