Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kaj Madsen Kaunas“

Apskaitininkas (-ė)

750-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas, Jonava - UAB „Kaj Madsen Kaunas“

Darbo pobūdis

Vairuotojų komandiruotės išlaidų apskaita ir kontrolė;
Dokumentų rūšiavimas.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis (aukštesnysis) išsilavinimas;
Darbo patirtis apskaitos srityje;
BŪTINOS RUSŲ KALBOS ŽINIOS (kalba naudojama kiekvieną dieną), anglų kalba - privalumas;
Geras kompiuterinis raštingumas;
Puikūs Ms Excel programos įgūdžiai;
Analitinis mąstymas ir rezultatų tikslumas;
Atidumas detalėms, kruopštumas, sąžiningumas.

Darbą draugiškoje ir profesionalioje tarptautinėje danų kapitalo įmonėje;
Patrauklias darbo sąlygas, profesinio tobulėjimo galimybes, darbui reikalingas priemones;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

750-900 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo kandidato turimos darbo patirties ir aptariamas pokalbio metu.

UAB "Kaj Madsen Kaunas" - tarptautinė danų kapitalo transporto įmonė su itin aukštais reikalavimais aplinkosaugai, vertinanti atsakingus ir patikimus darbuotojus, ieškanti bei randanti optimaliausius transporto sprendimus klientams.

informacija apie UAB „Kaj Madsen Kaunas“
2063 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
1210
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1724 €
25% uždirba 1724-2002 €
25% uždirba 2002-2297 €
25% uždirba nuo 2297 €