Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
MB „World foods“

Apskaitininkas

1300-1700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „World foods“

Darbo pobūdis

  • Pirkimo ir pardavimo sąskaitų pajamavimas, suvedimas į sistemą;
  • Išrašytų PVM sąskaitų faktūrų kontrolė/sutikrinimas;
  • Banko suvedimas;
  • Skolų derinimas;
  • Pirminių apskaitos dokumentų archyvavimas;
  • ISAF registrų vedimas ir tikrinimas;
  • Kryžminis sutikrinimas (trūkstamų sąskaitų surinkimas, pajamavimas);
  • Sutarčių, jų priedų bei papildomų susitarimų ruošimas;
  • Pagalba vyr. Finansininkui rengiant ataskaitas.

Reikalavimai darbuotojui

  • nuo 1 metų darbo patirtis buhalterinės apskaitos srityje;
  • Laisvai dirbti su "Microsoft Office" paketu ("Outlook", "Excel", "Word", "PowerPoint" ir kt.);
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas planuoti ir organizuoti savo darbo laiką;
  • Atidumas, kruopštumas bei greita orientacija;
  • Anglų ir rusų kalbų įgūdžiai privalumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo

  • Darbą draugiškoje ir nuolat augančioje komandoje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Tobulėjimo, saviraiškos ir karjeros galimybes;
  • Komandos formavimo renginius.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dviračių saugykla

Atlyginimas

1300-1700 €/mėn. į rankas

World foods started in 2019, in FMCG sector. in 2 years company managed to gain good presence in the industry.
informacija apie MB „World foods“
3
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.