CVB client

Apskaitininkė (-as) pavaduojanti 3 mėnesiams

Nuo 930 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Megaprojektai“

Darbo pobūdis

Įmonė 20 metų užsiimanti didmenine prekyba ieško apskaitininkės (-o) pavaduojančios (-io)(3 mėnesiams )
Darbo pobūdis:
Pardavimo sąskaitų faktūrų išrašymas buhalterine programa ,Pragma“, krovinio važtaraščių išrašymas, deklaravimas sistemoje i.VAZ ir kiti vadovo nurodyti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

Vidurinis ar aukštesnysis išsilavinimas (išsilavinimas buhalterijos, apskaitos srityse privalumas)
Puikūs ,MS Office" paketo įgūdžiai (Word, Exel, Outlook) Pareigingumas, atsakingumas, kruopštumas, greita orientacija

Įmonė siūlo

Mes siūlome:
Darbą ne visą darbo dieną
Savaitgaliai ir švenčių dienos laisvos

Atlyginimas

Nuo 930 €/mėn. neatskaičius mokesčių
CVB client

UAB „Megaprojektai“

Įmonės darbo pobūdis - didmeninė prekyba žuvies produktais.
informacija apie UAB „Megaprojektai“
1364 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Revenue 2022 y.