Apskaitininkė (-as)

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „XM TEXTILES EUROPE“

Apie įmonę:

UAB XM TEXTILES EUROPE specializacija - didmeninė prekyba tekstiles gaminiais, yra sparčiai auganti įmonė, teikianti aukštos kokybės paslaugas. Mes siekiame inovacijų, kokybės ir profesionalumo visose veiklos srityse. Šiuo metu ieškome talentingo apskaitininko, kuris prisijungtų prie mūsų dinamiškos komandos.

Pareigos ir atsakomybės:

  • Apskaitos dokumentų tvarkymas ir kontrolė.
  • Atsargų operacijų apskaita ir priežiūra.
  • Finansinių ataskaitų rengimas ir pateikimas.
  • Banko sąskaitų suderinimas.
  • Dalyvavimas metiniuose audituose.
  • Kitos apskaitos funkcijos pagal įmonės poreikius.

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas finansų, apskaitos ar ekonomikos srityje.
  • Mažiausiai 1 metų darbo patirtis apskaitininko pozicijoje.
  • Geros lietuvių ir anglų kalbos žinios.
  • Puikūs darbo su MS Excel įgūdžiai.
  • Patirtis su apskaitos programoma 1C – privalumas.
  • Kruopštumas, atsakingumas ir gebėjimas dirbti komandoje.
  • Analitinis mąstymas ir problemų sprendimo įgūdžiai.

Mes siūlome:

  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus priklausančius nuo darbo rezultatų po bandomojo laikotarpio.
  • Galimybę tobulėti ir kelti kvalifikaciją.
  • Draugišką ir palaikančią darbo aplinką.
  • Karjeros augimo galimybes sparčiai augančioje įmonėje.
  • 13-ą atlyginimą;
  • Sveikatos draudimą- 24/7;
  • Pramogas kartu: komandos susibūrimus, vidinius renginius ir šventes Lietuvoje bei užsienyje;
  • Laisvą dieną gimtadienio proga;

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas

UAB „XM TEXTILES EUROPE“

"XM Textiles" yra 2002 m. įkurta tarptautinė įmonė, kuri specializuojasi darbo drabužių, uniformų ir apsauginių drabužių audinių ir priedų kūrime.

Kiekvieną dieną tarptautinė ir daugiakalbė "XM Textiles" komanda teikia savo klientams aukščiausios klasės audinius ir puikų aptarnavimą visame pasaulyje.

Klientų poreikiai yra mūsų prioritetas, todėl labai svarbu suprasti, kad kiekviena vietinė rinka turi specifinių reikalavimų.

Todėl "XM Textiles", kaip į klientus orientuota bendrovė, turi atstovybes Kinijoje, Jungtinėje Karalystėje, Lietuvoje Brazilijoje.

Ilgametė patirtis, tarptautinės tekstilės pramonės išmanymas yra tvirtas pagrindas, kuriuo remdamiesi galime įgyvendinti kiekvieno kliento reikalavimus.
informacija apie UAB „XM TEXTILES EUROPE“
4496 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
19
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Revenue 2022 y.