Aptarnavimo, priežiūros ir eksploatacijos koordinatorius (O&M Coordinator)

1500-1800 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Vejusta“

Darbo pobūdis:

Ubsolar.lt ieško komandos nario, kuris pasirūpintų saulės elektrinių aptarnavimu, priežiūra ir eksploatavimu bei užtikrinti šių sričių efektyvų valdymą.
Pagrindinės darbo užduotys:
  • Planinių ir neplaninių priežiūros vizitų planavimas ir organizavimas;
  • Resursų koordinavimas, sekimas, dokumentavimas;
  • Sutartinių sąlygų laikymosi užtikrinimas;
  • Metinių planų ruošimas, mėnesinių ir kitų ataskaitų rengimas;
  • Komunikavimas su trečiosiomis šalimis, klientais, investuotojais ir kt;
  • Subrangovų valdymas ir galimų rizikų vertinimas;
  • Procedūrų kontrolė, jų atnaujinimas ir įvedimas į sistemą;
  • Išlaidų kontrolė ir jų administravimas;
  • Projektinės ir eksploatacinės dokumentacijos ruošimas, sekimas ir periodinis atnaujinimas;
  • Papildomų priežiūros darbų planavimas, organizavimas bei derinimas (žolės pjovimas, matavimai, termografija, modulių plovimas ir kt.);
  • Dispečerio darbo stebėjimas, vertinimas ir pagalbos teikimas (pvz. esant gedimui – pagalba problemos išsprendimo planavime ir resursų organizavime).

Reikalavimai darbuotojui:

  • Aukštasis išsilavinimas (inžinerinis/elektrotechninis/vadybos išsilavinimas - privalumas);
  • Statybos, eksploatacijos ir priežiūros darbo procesų bendras supratimas – didelis privalumas;
  • Patirtis dirbant elektrotechnikoje ir/arba su saulės elektrinėmis - privalumas;
  • Analitinis mąstymas, atsakingumas, organizuotumas ir iniciatyvumas;
  • Gebėjimas savarankiškai administruoti, skirstyti ir valdyti užduotis;
  • Geri darbo įgūdžiai kompiuteriu, patirtis dirbant su sistemomis;
  • Būtinos geros anglų kalbos žinios;
  • Noras mokytis ir tobulėti.

Mes Jums siūlome:

  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą nuolat augančioje, finansiškai stabilioje įmonėje;
  • Pagalbą įsitraukiant į darbo procesą ir įmonės veiklą;
  • Visus darbui reikiamus įrankius;
  • Visas socialines garantijas;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Atlyginimas

1500-1800 €/mėn. į rankas
Galimi priedai prie atlyginimo

UAB „Vejusta“

Esame saulės elektrinių projektavimo, montavimo ir priežiūros paslaugas teikianti įmonė, dirbame Nyderlandų karalystėje, Belgijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Airijoje, Lietuvoje ir kitose Europos šalyse. Saulės parkus instaliuojame ant industrinių pastatų stogų ir žemės sklypų.
See all ads of this company (4)
informacija apie UAB „Vejusta“
2636 €
Vid. atlyginimas bruto
(73% didesnis už LT vidurkį)
196
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1983 €
25% uždirba 1983-2454 €
25% uždirba 2454-3126 €
25% uždirba nuo 3126 €