Architektas (-ė)

2400-3100 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Bonava Lietuva, UAB

Darbo pobūdis

Mes kuriame gyvenamuosius namus ir kaimynystes, kuriuose žmonės mėgaujasi aukščiausia gyvenimo kokybe. Tai mūsų vizija, kuri kiekvieną dieną mus veda į priekį. Komandiškai siekdami šio tikslo, vadovaujamės pagarba grįsta skandinaviška organizacine kultūra. Tikime, jog kiekvienas narys turi būti pastebėtas ir įvertintas.

Jūsų, kaip architekto, pagrindinė užduotis yra suprojektuoti ir plėtoti daugiabučių gyvenamųjų namų sprendimus.

Norėdami tai padaryti, šioje pozicijoje, jūs turėsite:

  • Rengti projektinius pasiūlymus, statinio architektūros techninius ir darbo projektus, prisidėti prie sklypo plano projektavimo
  • Rengti ir formatuoti projekto dokumentus, sprendinius derinti su vietos valdžios institucijomis
  • Bendradarbiauti su kitais įmonės projektuotojais, plėtros vadovais, pardavimų ir statybų komandomis ir su įmonės išoriniais partneriais

Kelionė Bonava

Einame įkvepiančiu keliu link jaukių namų ir darnios gyvenamosios aplinkos kūrimo vizijos. Norėdami tai pasiekti, laikomės savo vertybių, žinių, dalijamės patirtimi bei komandiniu darbu. Turime didelių ambicijų ir norą pasiekti puikių rezultatų, sutelkdami dėmesį į savo klientus. Kartu turime daug patirties ir žinių bei keliame sau aukštus tikslus. Todėl „Bonava“ yra puiki vieta mokytis, tobulėti ir siekti savo tikslų.

Reikalavimai darbuotojui

Mes laukiame jūsų, jei:

  • Turite aukštąjį architektūros išsilavinimą bei ankstesnę profesinę darbo patirtį ne mažiau nei 3-ijų metų
  • Savo darbe esate nepriklausomas, tačiau kartu vertinate ir komandinį darbą
  • Prisiimate atsakomybę ir iniciatyvą, esate drąsus, atviras naujovėms
  • Mokate dirbti „Revit“ ir „Autocad" programomis
  • Esate susipažinęs su profesiniais įstatymais
  • Gerai mokate lietuvių kalbą (žodžiu ir raštu), gebate komunikuoti anglų kalba

Prisijunkite prie mūsų!

  • Tapęs mūsų komandos nariu, dirbsite tarpkultūrinėje aplinkoje
  • Turėsite galimybę visapusiškai dalyvauti gyvenamųjų namų vystymo procese, pritaikydami naujausius technologinius sprendimus
  • Įgysite platų žinių spektrą ir vietą, kurioje galėsite augti ir tobulėti
  • Galėsite naudotis įmonės motyvaciniu paketu, įskaitant papildomą sveikatos draudimą ir dar daugeliu kitų privalumų
  • Dirbsite atsakingą ir įdomų darbą draugiškame kolektyve, kur galėsite dalintis savo patirtimi kartu su kitais „Bonava Group“ kolegomis.

Siūlomas darbo užmokestis nuo 2400 iki 2900 eur brutto (priklausomai nuo kompetencijų).

/#LI-DNI

Įmonė siūlo

  • Kompetencijų ugdymas.
  • Papildomos atostogos.
  • Darbo ir laisvalaikio balansas.
  • Papildomas sveikatos draudimas.
  • Sveikatingumo ir emocinės gerovės skatinimas.
  • Užkandžiai, renginiai ir kitos papildomos naudos.

Atlyginimas

2400-3100 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Papildomas sveikatos draudimas, lanksčios darbo valandos, stipri emocinės gerovės kultūra

Bonava Lietuva, UAB

Bonava yra pirmaujanti gyvenamųjų būstų statytoja Europoje, kurios tikslas – kurti laimingą kaimynystę visiems. Bendrovė tapo pirmąja gyvenamųjų būstų statytoja Europoje, gavusia iniciatyvos „Science Based Targets“ patvirtinimą, jog savo veikla ji padeda siekti kovos su klimato kaita tikslų. 1600 darbuotojų subūrusi Bonava stato gyvenamuosius būstus Vokietijoje, Švedijoje, Suomijoje, Estijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. 2022 m. grynoji bendrovės pardavimo apyvarta sudarė apie 1,45 mlrd. eurų. Bendrovės Bonava akcijomis ir žaliosiomis obligacijomis prekiaujama Stokholmo vertybinių popierių biržoje „Nasdaq Stockholm“.
See all ads of this company (2)
informacija apie Bonava Lietuva, UAB
5282 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 3044 €
25% uždirba 3044-3395 €
25% uždirba 3395-4076 €
25% uždirba nuo 4076 €