Asistentas (-ė) eksporto pardavimų skyriui

1105-1501 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Elevita“

Darbo pobūdis

ELEVITA COSMETICS užsiimančiai kosmetikos distribucija, šiuo metu reikalingas-
Asistentas/ė eksporto pardavimų skyriui.

Tavo kasdieninė veikla darbe būtų:
Komercinių pasiūlymų rengimas, pristatymas klientams telefonu, el. paštu;
Klientų poreikio analizė;
Pardavimai priskirtose užsienio rinkose;
Eksporto dokumentų rengimas, tvarkymas, klientų atsiskaitymų priežiūra.
Darbas iš ofiso (Vilties g. 11, Kuprioniškės, Vilniaus r.)

Reikalavimai darbuotojui

Koleginis arba aukštasis išsilavinimas;
Labai geri anglų kalbos įgūdžiai žodžiu bei raštu;
Puikūs bendravimo, kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
Gebėjimas sisteminti, analizuoti ir pateikti informaciją;
Kruopštumas, atidumas detalėms, atsakingumas;
Pardavimo darbo patirtis – didelis privalumas.

Įmonė siūlo

Darbą šauniame kolektyve;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą sėkmingai veikiančioje įmonėje;
Įgyjus patirties dalyvavimas ir įmonės atstovavimas užsienio parodose.

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Atlyginimas

1105-1501 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas bus peržiūrimas ir priklausomai nuo rezultatų augs kartu su patirtimi.

UAB „Elevita“

„ELEVITA“ – tai patikima, lanksti, novatoriška įmonė, veikianti Lietuvoje nuo 1998 m. Pagrindinė įmonės veikla didmeninė ir mažmeninė prekyba kosmetika bei parfumerija.

ELEVITA atstovaujamų prekių sąraše visada rasite išskirtinių, kokybiškų, niekur kitur neregėtų kosmetikos, parfumerijos bei higienos prekių. Mes nuolat ieškome, atrenkame ir siūlome Jums pačias patraukliausias, įdomiausias, kokybiškiausias grožio srities naujoves iš viso pasaulio už itin patrauklią kainą.
informacija apie UAB „Elevita“
1744 €
Vid. atlyginimas bruto
(14% didesnis už LT vidurkį)
84
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1040 €
25% uždirba 1040-1303 €
25% uždirba 1303-1925 €
25% uždirba nuo 1925 €