Asistentas (-ė)

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LW group“

Pagrindinės atsakomybės:

  • Pagalba projektų vadovui, jo pavestų užduočių vykdymas;
  • Bendravimas su užsienio tiekėjais ir gamintojais;
  • Duomenų suvedimas į sistemą;
  • Pirminių dokumentų ir ataskaitų rengimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutinių kursų studentas);
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Orientacijos į rezultatą ir darbų atlikimas iki galo;
  • Iniciatyvumas ir geri laiko planavimo įgūdžiai.

Mes siūlome

  • Įdomų bei atsakingą darbą sėkmingai veikiančioje įmonėje jos plėtros metu;
  • Visas savirealizacijos ir tobulėjimo galimybes;
  • Atvirą naujoms idėjoms darbo aplinką;
  • Augti skatinančius profesinius iššūkius;
  • Palaikančią komandą, kuri padės kartu siekti geriausių rezultatų;
  • Papildomų naudų paketą ir kitas pridetines vertes, kurias pristatysime pokalbio metu.

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas

UAB „LW group“

“FE TRADE” - tai tarptautinė, inovatyvi ir sparčiai auganti įmonė, dirbanti su daugiau kaip 60 valstybių, kurios yra įsikūrusios įvairiuose pasaulio žemynuose, kaip Pietų Amerika, Europa, Afrika, Azija. Įmonė užsiima biržinių žaliavų prekyba, rinkos analize, gamybos imonių konsultavimu bei transporto srautų kūrimu. Įmonė orientuojasi į ilgalaikių, ne vienerius metus trunkančių projektų vystymą bei tarptautinių klientų atstovavimą žaliavinės prekybos sandoriuose.
See all ads of this company (5)
informacija apie UAB „LW group“
3165 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.