Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB Norlida

Autoelektrikas

2500-4000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Užsienis: Vokietija - UAB Norlida

Darbo pobūdis

  • Sunkvežimių techninė priežiūra, gedimų diagnostika ir remontas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Gebėjimų savarankiškai diagnozuoti ir pašalinti gedimus, esant reikalui susirasti reikalingą techninę informaciją;
  • Darbo patirties dirbant su daugiau nei viena kompiuterine diagnostikos programa;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimo;
  • Techninis išsilavinimas (privalumas).

  • Apgyvendinimą patogiuose įmonės butuose arba individualiuose namuose;
  • Įmonės automobilį su kuru laisvadienių kelionėms;
  • Visas darbui reikalingas priemones ir įrankius;
  • Kokybišką ir patogią darbo aprangą;
  • Darbą pamainomis: , (3/3 savaitės 4/2 savaitės, 6/2 savaitės, 4/4 savaitės);
  • Atlyginimas mokamas ir atostogų metu.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Biuras

Nemokami užkandžiai Dušas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Reguliarūs mokymai

Atlyginimas

2500-4000 €/mėn. į rankas
Konkurencingą rinkoje darbo užmokestį bei motyvuojančius priedus, priklausančius nuo Jūsu darbo resultatų.
UAB Norlida

UAB Norlida

UAB Norlida - sparčiai besiplečianti transporto įmonė, dirbanti su tarptautiniais pervežimais.
informacija apie UAB Norlida
1851 €
Vid. atlyginimas bruto
(21% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1647 €
25% uždirba 1647-1806 €
25% uždirba 1806-1920 €
25% uždirba nuo 1920 €