Automatikos inžinierius – derintojas

Nuo 1600 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Energyk LT“

Darbo pobūdis

  • Naujų įrengimų ir sistemų montavimas, konfigūravimas, derininimas ir paleidimas;
  • Įrangos priežiūra, profilaktiką, prevencinių planų įgyvendinimas;
  • Nepertraukiamos gamybos darbo procesų užtikrinimas;
  • Gedimų šalinimas ir darbo procesų atstatymas;
  • Automatizavimo ir modernizavimo projektų įgyvendinimas pramoniuose objektuose.
  • Esant poreikiui – dalyvavimas automatizavimo projektuose kemandiruotėse.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis techninis išsilavinimas (elektronika, automatika);
  • Panašaus pobūdžio darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
  • Elektros ir automatikos komponentų išmanymas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Geri darbo įgūdžiai su Eplan arba SolidWorks Elektrical programa;
  • Geros anglų kalbos žinios;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Kruopštumas ir atsakingumas.

Mes siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Lankstų darbo grafiką.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. į rankas

UAB „Energyk LT“

Our story began in 2022 when commercial and technical experiences joined forces. From unknown name to preferable contractor for main market players in a few months in electrical installations & automation industries!
We organize precisely, execute and deliver in time. We reached that from day one to the day of commissioning you felt satisfied. Super satisfied. Do you know many of contractors who could do more?
Leave all your issues to us. Whether you are a small or top notch player in the market save your time, money here and now. Choose us!
See all ads of this company (3)
informacija apie UAB „Energyk LT“
2367 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
49
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2022 m.